Wpis z mikrobloga

Robimy rozdajo, ale nie byle jakie! :)

Do wygrania - klucz #ps4 do gry Carmageddon: Max Damage - chyba nikomu nie trzeba jej przedstawiać, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji, a przed konkursem proszę o żebrolajki na FB - mamy tam mało fanów, i trochę nam przykro [a nie będziemy ich hehe kupować] :( - https://www.facebook.com/vg24pl

Nie taguję "rozdajo" bo nie chcę cebuli która później odsprzeda grę - mam nadzieję że wybaczycie ;)

A teraz mała pasta:
napisz na mirko że masz do rozlosowania klucz do gry i będzie rozdajo
pisze do ciebie mirek na psn proponując "układ"
wyeliminuj mirka z losowania
brak profitu

nie ma takiej cebuli kochani ;)

1. W konkursie biorą udział wszyscy wykopowicze, którzy założyli konto przed dodaniem tego wpisu.
2. Oczywiście bez wykopowicza z poniższego screena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Zwycięzcę wybieram 08.07.2016 (dzień premiery gry) o 00.01
4. Jako że gra do tanich nie należy, a chciałbym żeby nie dostała się w ręce osoby bez konsoli, zwycięzca będzie miał 24h na dostarczenie foty konsoli z karteczką z nickiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przypadku braku dostarczenia zdjęcia - wybieram dalej.

Zasady jasne? Plusujcie! :)
v.....l - Robimy rozdajo, ale nie byle jakie! :)

Do wygrania - klucz #ps4 do gry C...

źródło: comment_lmnier8gY7fHcxrVNBlUwnz46xWGTvA3.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vg24_pl: i tym sposobem serdecznie zapamietam domene i nigdy tam nic nie kupie :/
Zapraszam na czarna liste za bie tagowanie i nie szanowanie innych czasu :/
  • Odpowiedz
Nie taguję "rozdajo" bo nie chcę cebuli która później odsprzeda grę - mam nadzieję że wybaczycie ;)


@vg24_pl: to #!$%@? lepiej taguj bo nie po to mam to gówno na czarnej żeby na to patrzeć
  • Odpowiedz
@buttbuddy: część osób z #ps4 zainteresowanych tym konkursem ma też to na czarnolisto - i wpisu by nie zobaczyły. Więc wybacz - otagowałem tak, żeby ludzie tagu mogli zobaczyć ten wpis :) Pozdrawiam gorąco! :)
  • Odpowiedz