Wpis z mikrobloga

@MarekAntoniusz: @sneakystairs: Mam go od wczoraj więc aparatu nie byłem w stanie przetestować w skrajnych warunkach, ale po paru zdjęciach widzę że jakość jest przynajmniej przyzwoita. Chcecie to wieczorem wrzucę parę przykładowych fotek.
Bateria dostaje u mnie w kość bo cały czas dual sim w użyciu + synchoronizacja kilku skrzynek etc, ale dostałem go wczoraj koło 19.00 z ok. 80% naładowania i o 24.00 po zabawach w konfigurację i "bawienie
@a55a5in: Mam ZUK Z1 i mam tak samo: bateria trzyma długo, system CyanogenMod sprawuje się świetnie (mam od roku i ani razu się nie zawiesił pomimo tego ze mam full programów), czytnik tez mega szybko działa. Trochę mogłby mieć lepszy aparat dlatego jestem ciekaw czy warto zmieniać na nowszy. Czyli całość opłat wyniosła 300 dolarów i 72 zl ?
@lukasz_ moim zdaniem zdecydowanie ten telefon jest bardziej minimalistyczny, prosty i klasyczny jeżeli chodzi o bryłę. Ja to traktuje jako zaleta. Poza tym fabrycznie telefon na fajna matowa folie i chociaż zamówiłem szkło nillkina to zastanawiam się czy na razie zakładać
@JusTQL kupowałem siostrze ta najsłabsza wersję mi5, bawiłem się we odblokowanie bootloadera i wgrywanie roma xiaomi.eu. Miui jest spoko pod względem estetyki ale jednak zui bardziej mi się podoba
@kot_w_krawacie nowego
@JusTQL: zważ na to że ja nie robiłem benchmarków czy innych porównań typu czas otwierania i wskrzeszania 10 aplikacji, bo wtedy takie porównanie nie miało by żadnego sensu.
Mówię tylko o ogólnych odczuciach... a te są takie że telefon fajnie się prezentuje, jest minimalistyczny w swojej budowie, jest porządnie zrobiony, ma bardzo fajną nakładkę i ma parametry flagowca, plus... kosztuje 300$.
Pierwsze odczucia są jak najbardziej pozytywne, zresztą podobnie jak u
@lukasz_: @a55a5in: @sneakystairs: parat przedni jest bardzo slaby w Zuku, dioda doswiatlaajca slabsza i zdjecia noca ciemniejsze, to widac. Natomiast w caigu dnia lepiej mi sie podobaja zdjecia zuka tym bardziej ze ma bardziej szerokokątny obiektyw - wiecej lapie.

ZUI tak po chwili uzywania jest fajniejsze dla oka niz MIUI>
@Pirzu: instalowałem apk z http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/google-play-store/ ale za pierwszym razem nie przeszło i musiałem instalować chyba jakąś ciut starszą wersję. Dodatkowo nie dało się instalować apek popiętych pod konto google. Trzeba było wywalić z telefonu konto i podłączyć je na nowo i wtedy przeszło. Z tego co pamiętam to też czyściłem cache aplikacji Google Play Store.

ROM mam taki jak dają fabrycznie, nie wiem czy jest international wogóle. Interfejs jest chiński i