Wpis z mikrobloga

Mam z niezłą bekę przy wchodzeniu na #matura
Czytam posty:

64% z matmy rozszerzonej, idę się powiesić, marzenia poszły się je%#@%

Jeden przedmiot rozszerzony poniżej 70, k---a mać - wszystko w p---u

itd

itp


Macie wyniki o jakich marzył nie jeden maturzysta, a Wy p---------e o straconych marzeniach. Co k---a? Jakie Wy macie ubogie marzenia - dla mnie prawdziwe marzenia to szczęśliwy dom, rodzina i zdrowie. Czyli co, to że jak nie pójdziecie na WAT a AGH przekreśla Wam przyszłość? Skończcie płakać jak małe dzieci bo przyszłość stoi przed Wami otworem, a takie zbędne użalanie się nad sobą jest żenujące.

#studbaza
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johny-kalesonny:

bądź informatykę na UWr

Myslisz, że 64% starczy? Ja 5 lat temu ledwo dostałam się z podobnymi wynikami, do tego angielski rozszerzony bardzo wysoko, a ponoć próg jest coraz wyższy co roku. No i żeby tam się utrzymać, trzeba ogarniać zdecyowanie bardziej, niz na 64%. Ja ledwo przeszłam 1. rok, musząc na bieżąco mnóstwo nadrabiać.
  • Odpowiedz
@SquashPL: Miałam z bioli 64% na swojej maturze. Gdyby nie debilny klucz, mialabym 85% - bylam w okr i ciągle baba mi mówiła że "no tu jest dobrze, ale w kluczu tego nie ma".
Poszłam na p--------e techniki dentystyczne, wredne baby, nepotyzm, rok zycia na z------m GUMEDzie (nie polecam nikomu). Tyle tylko dobrego że wyniosłam z tego przyjaciółkę życia. Ciągle czułam tam niedosyt i w--------e, bo przecież mogę więcej.
Teraz
  • Odpowiedz
@SquashPL Aaa, p--------z. Przyszlosc moze i stoi otworem ale każdy z nas wie co to za otwór. Jak sie nie ma na tyle talentu i rozsądku by zacząć cos samemu bez dobrych studiów to niestety. Fajne studia to szansa na ciekawe znajomosci, zaistnienie. Robienie studiów dla samego studiowania na jakimś gownokierunku powinno byc zakazane.
  • Odpowiedz
@SquashPL: Bo nie masz nic do powiedzenia. Jest bardzo duża różnica między WAT a AGH, nawet w drugą stronę, niż sobie myślisz. WAT to ta gorsza warszawska uczelnia techniczna, a są raptem dwie. W Polsce topowe uczelnie techniczne to PW, PWr i właśnie AGH, gdzieś potem można umieścić WAT przed jakimiś politechnikami z mniejszych miast.

Chociażby chodzi o dostęp do pracodawców, których w mniejszych miastach jest mniej albo wcale.

Żałosne
  • Odpowiedz
@splesnialakanapkazplecaka: śmieję się z ich pier#@%#@, które jest bezpodstawne. Rozumiem być niezadowolonym, bo każdy sam dla siebie wyznacza progi, ale p---------e o straconym życiu i zawalonej przyszłości to jest już serio chore i oznacza n----------e kory mózgowej pomimo tego, iż wyniki matury wskazują inaczej.
  • Odpowiedz