Wpis z mikrobloga

Mireczki, chciałbym zagrać w jakąś epicką grę na #pcmasterrace. Rok produkcji i gatunek nie ma znaczenia, oby poszła tylko na moim GTX 660M (Lenovo y580i). Grałem w większość świetnych tytułów: Dark Soulsy, Mass Effecty, Wieśka, WoWa, CSy, Dishonored, Skyrima, Bioshocki, GTA itp.

Piszcie Wasze ulubione #gry - mam nadzieję, że przeoczyłem coś wartego zagrania :)
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HrabiaTruposz: Jasne, niedawno trójeczkę skończyłem, doskonała gra( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Intelektualista: Hahaha, nie, jestem jeszcze młody i piękny xD Jericho to j----y masterpiece, wielokrotnie ograny. Crysisy ofc też. Tower defense nie lubię, a Zeno Clash wygląda interesująco.
Ehh, ile dałbym za kolejną grę pokroju Dark Messiah of Might and Magic.
  • Odpowiedz
Ehh, ile dałbym za kolejną grę pokroju Dark Messiah of Might and Magic.


@scena_dokowania: Lichdom Battlemage jest bardzo podobne do DMa, ale ma kiepską optymalizację.
Od siebie dorzucam jeszcze parę tytułów: Pillars of Eternity, Age of Decadence, Kingdoms of Amalur.
Klasyki masz ograne, więc pewnie już zaliczyłeś Planescape Torment, Icewind Dale i Vampire The Masquerade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A może coś z h'n's? Torchlight, Torchlight
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Battlemage niestety mocno mi się tnie( ͡° ʖ̯ ͡°)
Klasyki ograne, niedawno nawet Icewinda na Androidzie męczyłem, nie chcę mi się dłużej w takie gry grać.
Torchlighty ograne, Sacredy też (dwójka była super), Helsingi też, RoSa też, ten Victor Van to jakaś p------a Helsinga.
Grim Dawn dodaję do listy, kojarzy mi się z Dungeon Siegem które bardzo lubiłem :)
  • Odpowiedz