Wpis z mikrobloga

Motzno #creepy. Zorganizowałem dla znajomych w piątek imprezę urodzinową, a że dzisiaj kończę właśnie 24 level, postanowiłem poprzeglądać foty z tego dnia. Na jednym z nich zauważyłem w dolnym prawym rogu głowę dziewczynki i nie byłoby tu nic dziwnego, gdyby nie fakt, że:

1. Nikt nie przypomina nawet w najmniejszym stopniu osoby na zdjęciu
2. Nikt nie siedział w tamtym miejscu. Stolik blisko ściany, za stolikiem laptop.
3. Podczas robienia zdjęcia nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek tam stał.
4. Na zdjęciu, jak widać, głowa jest wielkości ballantinesa 0,7, perspektywa dużo by nie zmieniła, nawet jeśli ktoś byłby przy samej ścianie.

Mirki, nie jest to żaden fotomontaż, zdjęcie wrzucone zostalo od razu jak było zrobione podczas imprezy na jedną z grup na fb.

#truestory #bojesie #creepy
Beik - Motzno #creepy. Zorganizowałem dla znajomych w piątek imprezę urodzinową, a że...

źródło: comment_QrF4JsLKh2GfKE2HmAQC69UKJOkZO1pG.jpg

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
@Beik: wygląda jakby po prostu podczas robienia zdjęcia jakaś laska podeszła spojrzeć na lapka ;)
często robiąc zdjęcie nie zauwaza się takich szczegółów, skupiasz się na osobie, której robisz zdjęcie, a nie na tym, co się dzieje w tle ;)

3. Podczas robienia zdjęcia nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek tam stał.


@Beik: to jeszcze niczego nie dowodzi ;) mogłeś nie zwrócić uwagi, mogłeś byc już troche pijany ;)
  • Odpowiedz
Śmieszki na bok żyje w irracjonalnym uporządkowanym świecie,ja rozumiem wygodnie było by pomyśleć ze to duch bo zbawienie życie wieczne,jeśli to przybysz z kosmosu to hur durr nie jesteśmy sami,a moze to jednak lalka? Albo echo/widmo/błąd matrixa innego wszechświata... o ile życie stało by się ciekawsze,czekam na coś co nigdy mnie nie spotka.
  • Odpowiedz
  • 7
@Beik: obserwuj otoczenie, moze sie zamanifestuje jeszcze, wolaj jesli cos bedzie. Moze i rzeczywiscie masz nieproszonego goscia, ktory z tego czy innego powodu sie pokazał. Duchu lubia tak na zdjęciach sie ukazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jednak też nic groźnego. Creepy ale niegroźne.
  • Odpowiedz
@chromatografia: @Oinizrum:
No wybaczcie, ale nie wiem co miałbym jeszcze Wam podesłać jako "dowód". Nie chcecie wierzyć to nie.
Nie robię na wykopie żadnych past, nie heheszkuje kłamiąc o swoim albo cudzym życiu, żeby zostać atencyjną dzi. Na grafice znam się tyle, żeby zamazać twarz i dane ;f
Trzęsę się siedząc w pokoju, więc tyle z tego przyjemności ;]

od znajomych dostałem po flaszce, żadnych lalek ani krasnali nie widziałem
  • Odpowiedz
Coś się mogło zamanifestować akurat na zdjęciu tym chociaż fakt, wygląda nietypowo.

obserwuj otoczenie, moze sie zamanifestuje jeszcze, wolaj jesli cos bedzie. Moze i rzeczywiscie masz nieproszonego goscia, ktory z tego czy innego powodu sie pokazał. Duchu lubia tak na zdjęciach sie ukazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jednak też nic groźnego. Creepy ale niegroźne.


@Fevx: Widzę, że jesteś expertem.
  • Odpowiedz
@Beik: Moim zdaniem to fejk a dowody już podesłałeś. Twarz tej dziewuchy jest wyraźnie jaśniejsza a to dlatego że przeglądała laptopa i poświata nadała jej obliczu demonicznego wyglądu. Wiemy także dlaczego ta loszka przebywa akurat w tym miejscu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No wybaczcie, ale nie wiem co miałbym jeszcze Wam podesłać jako "dowód". Nie chcecie wierzyć to nie.


@Beik: Ja mam zwyczajnie stosunek mocno sceptyczny, jak zawsze w takich sytuacjach. Nigdzie nie oskarżyłam Cię o świadome oszustwo i trollowanie, więc nie wiem, czemu się tak zawziąłeś akurat na mnie.

Wierzę Ci, że Ty w to wierzysz. To mało?
  • Odpowiedz
  • 88
@Beik Niebieskie to miska, a głowa to jakaś #!$%@? znajoma, która chciała ci popsuć zdjęcie i też #!$%@? nie zauważyłeś jej, robiąc fotę. (͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz