Wpis z mikrobloga

Motzno #creepy. Zorganizowałem dla znajomych w piątek imprezę urodzinową, a że dzisiaj kończę właśnie 24 level, postanowiłem poprzeglądać foty z tego dnia. Na jednym z nich zauważyłem w dolnym prawym rogu głowę dziewczynki i nie byłoby tu nic dziwnego, gdyby nie fakt, że:

1. Nikt nie przypomina nawet w najmniejszym stopniu osoby na zdjęciu
2. Nikt nie siedział w tamtym miejscu. Stolik blisko ściany, za stolikiem laptop.
3. Podczas robienia zdjęcia nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek tam stał.
4. Na zdjęciu, jak widać, głowa jest wielkości ballantinesa 0,7, perspektywa dużo by nie zmieniła, nawet jeśli ktoś byłby przy samej ścianie.

Mirki, nie jest to żaden fotomontaż, zdjęcie wrzucone zostalo od razu jak było zrobione podczas imprezy na jedną z grup na fb.

#truestory #bojesie #creepy
Beik - Motzno #creepy. Zorganizowałem dla znajomych w piątek imprezę urodzinową, a że...

źródło: comment_QrF4JsLKh2GfKE2HmAQC69UKJOkZO1pG.jpg

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
@Oinizrum: Rysunek może nie, bo wydaje mi się, że trochę cienia rzuca. Ale to jest jakiś krasnal ogrodowy albo coś. Któryś kumpel ma pewnie niezłą bekę z wystrachanego OPa, bo sam mu to do chałupy przytargał xD
  • Odpowiedz
@emcter: @chromatografia: @EpicElion: @Warszawianka_01: @pekas: @Oinizrum: @epi: @mattpoz: @CiekawskiJ: @JahMuffin: @epi: @Xuzon: @Oinizrum: @laserbeam:

Ogólnie dla niedowiarków - nie jest to fejk, wysłałem wyżej zdjęcia z tego miejsca. Screen z grupy jest widoczny, wejdźcie w link i powiększcie. Wszystko widać.
Nie wiem jakie mam jeszcze potwierdzenia Wam dać. Jeśli uważacie, że to fejk to udowodnijcie. Nikt mi nic
  • Odpowiedz
  • 1
@Beik: troche zbyt wyrazne jak na ducha, chociaż kto wie. Teoretycznie pokazałeś dowody, że tam nikogo nie było. Nie czułeś w domu jakichś np powiewów zimna? albo w nocy kroków, przesuwania mebli lekko?
Coś się mogło zamanifestować akurat na zdjęciu tym chociaż fakt, wygląda nietypowo.
  • Odpowiedz
@Oinizrum: super to są twoje komentarze, nie mam zamiaru cię przekonywać. Wrzucam, choć sam nie chce wierzyć w nic innego niż to, że ktoś głowę sobie tam wychylił. Dowodami są moi znajomi, którzy byli na imprezie, którzy widzieli jak wrzucam od razu zdjęcie na fb.
  • Odpowiedz
@Fevx: Nie :D powiewy zimna to co najwyżej od kobiet bez serca, albo zimą, bo mam stare okna. Dzisiaj niby współlokator rzucił, że jakieś trzaskanie drzwiami słyszał czasami, ale to pewnie przez przeciągi, więc nic takiego.
  • Odpowiedz