Wpis z mikrobloga

TBK1

Idz do sądu o dostęp do kanału xD

Jaok Studio

Tak #!$%@? :D i co jeszcze? Spotkałem na swojej drodze #!$%@? takich ludzi co się trzymali kurczowo jak złapali coś co działało, a jak odpadali to znikali. A ja mam odwrotnie. Wiem jak nagrać ciekawy, oryginalny reportaż i mogę to robić pod dowolną banderą. Przećwiczyłem to parę razy i działa. Dam sobie radę. Kozy mi szkoda tylko.
@miki4ever: nie ma już po co oglądać Pyty. :C Poziom Kozy stał się żenujący odkąd połączył się z Grzegorzem, który nie jest w ogóle zabawny, po prostu prostacki. A też nie podoba mi się epizod z Panem menelem, nie śmieszy mnie wykorzystywanie czyjeś choroby i pewnej niemocy dla heheszków, to dobre dla gimbów. Szkoda, bardzo szkoda.
@KarmelowyJeremiasz: łysy tak bardzo nie siedzi przed komputerem bo ma fajniejsze rzeczy do roboty do tego stopnia, że aż postanowił dołączyć do ekipy youtuberów nagrywającej śmieszne filmiki dla ludzi siedzących przed kompem. Rozumiem, że jak on siedzi 8 godzin przed tv albo pijąc browary na działeczce w niedzielne popołudnie to czuje się lepszy od kogoś czytającego fora albo ebooki na komputerze xD

poza tym ich tłumaczenia są tak mgliste i "nie
@ronette: w skrócie, jaok zwariował, poleciał na hajs (dodatkowo parę razy mówią, że mały i nie widzą w tym sensu), że stał się komercyjną dziwką łasą na atencję/show biznes, "zniszczył życie" grabkowi (temu co nagrywał jaoka z długimi włosami) i parę innych brudów. Jak dla mnie całość jest albo wielką ustawką, albo jaokowi coś naprawdę #!$%@?ło + konflikt z łysym (gdzie łysy zaczął powoli przejmować "władzę/pytę" od jaoka) - tak czy
@ronette: w sensie, grabek jest strasznie wpatrzony w jaoka (jak w obrazek), pracowali w tej samej firmie/radiu, jaok miał problemy z szefostwem, koniec końców jaoka wywalili lub sam odszedł i grabek odszedł razem z nim (nie wiem czy z własnej woli czy też go wywalili) + ponoć traktuje go jako śmiecia typu podaj przynieś pozamiataj.
Opowiadał o tym Grzesiu więc też nie wiadomo czy to do końca prawda. koza coś tam
@ronette: dodatkowo łysol wspomina o tym że Jaok był zdesperowany by zrobić film, nie słuchał się ich opinii, nawet od strony technicznej, + poszło o hajs wrzucony w produkcję filmu (hajs prywatny Grzegorza i Kozy liczony w tys.) link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=56yaHmvYL4s
+ ogólnie Jaok poleciał na hajs (przekonując resztę do podpisania umowy z agorą)
+ nie wypłacił jakiejś doli za ustawianie jakiegoś koncertu
+ za 3 miechy zarobili jakieś +-