Wpis z mikrobloga

Takie pierwsze małe #csiwykop w wiązku z failem #telewizja #tvp #pytanienasniadanie

Pobrałem film nagrany kamerą w tv w 1080p i wrzuciłem do programu służącemu post-produkcji video podciągając go o ostrość i zapisując najmniej rozmazane klatki.

Screeny chronologicznie + wytłumaczenie :
1. Nie ma opcji by taki półcentymetrowy bolec na szerokość nie pozostawił śladu.
2. Nasz iluzjonista przykłada palec w jedno miejsce i tutaj zwracamy uwagę na miejsce pod nim gdzie nie ma rany
3. Sytuacja analogiczna co do punktu 2, iluzjonista trzyma teraz palec w miejscu gdzie nie było rany a powyższe odsłonięte też nie zawiera ani draśnięcia (przypomnę, taka szerokość bolca na bank spowodowała by większe obrażenia)
4. Gdy bolec zostaje wyciągnięty nie ma na nim ani odrobiny krwi.

ps: Gdyby tej kobitce wbili taki metalowy element na żywca w dłoń jej reakcja nie ograniczała by się do przerywanego zwijania z bólu.. bo gdy iluzjonista na nią patrzy ona stoi jak gdyby nic. Tak to byśmy mieli panikę omdlenie i prawdziwe cierpienie a nie takie udawaczki.

#wtf #januszemagii
Pobierz S___K - Takie pierwsze małe #csiwykop w wiązku z failem #telewizja #tvp #pytanienasni...
źródło: comment_ZK0ykQjHniVGUSDMdHi9Wl01cHD5QuNM.jpg
  • 85
@S___K: Hm, ja sobie kiedys przez przypadek wbiłam metalowy pilniczek do paznokci w wewnętrzną część dłoni. Krwi nie było, ból owszem, szok i niedowierzanie też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także nie sugerowałabym się brakiem krwi, a i rana nie musiała być jakaś ogromna.
@S___K: mój dziadek pracował kiedyś na hali produkcyjnej w zakładzie wytwarzajacym tkaniny. Był świadkiem jak babka czyszczac wirowke do bawełny (taka z nożami), przypadkowo zaklinowala dłoń, a maszyna została wlaczona. Odcielo jej całą dłoń, on zaraz podbiegł żeby jej pomóc. Podobno krew puściła się dopiero po ok. 2 minutach. Człowiek na adrenalinie może wiele... Ludzki organizm może różnie reagować.
Gdyby tej kobitce wbili taki metalowy element na żywca w dłoń jej reakcja nie ograniczała by się do przerywanego zwijania z bólu.. bo gdy iluzjonista na nią patrzy ona stoi jak gdyby nic.


@S___K: znam osoby które ucięły sobie palce, myślisz, że skakali z bólu itd? adrenalina itd robi swoje
#!$%@? nie mogę takich ekspertów. Rogalska zwija się z bólu, drze morde jak poparzona, świeczki w oczach, prawie ryczy i w szoku nie wie jak się zachować na wizji bo jedyne o czym myśli to ból i #!$%@? gwóźdź w jej ręce. Ale nie #!$%@? przyjdzie jakiś ekspert i będzie analizował nagranie kamerą z telewizora. Gumowy gwóźdź na sprężynie, na tym polegał trik. No #!$%@? rozwiązałeś zagadkę. #!$%@? że nasz niedoszły Houdini