Wpis z mikrobloga

Takie pierwsze małe #csiwykop w wiązku z failem #telewizja #tvp #pytanienasniadanie

Pobrałem film nagrany kamerą w tv w 1080p i wrzuciłem do programu służącemu post-produkcji video podciągając go o ostrość i zapisując najmniej rozmazane klatki.

Screeny chronologicznie + wytłumaczenie :
1. Nie ma opcji by taki półcentymetrowy bolec na szerokość nie pozostawił śladu.
2. Nasz iluzjonista przykłada palec w jedno miejsce i tutaj zwracamy uwagę na miejsce pod nim gdzie nie ma rany
3. Sytuacja analogiczna co do punktu 2, iluzjonista trzyma teraz palec w miejscu gdzie nie było rany a powyższe odsłonięte też nie zawiera ani draśnięcia (przypomnę, taka szerokość bolca na bank spowodowała by większe obrażenia)
4. Gdy bolec zostaje wyciągnięty nie ma na nim ani odrobiny krwi.

ps: Gdyby tej kobitce wbili taki metalowy element na żywca w dłoń jej reakcja nie ograniczała by się do przerywanego zwijania z bólu.. bo gdy iluzjonista na nią patrzy ona stoi jak gdyby nic. Tak to byśmy mieli panikę omdlenie i prawdziwe cierpienie a nie takie udawaczki.

#wtf #januszemagii
Pobierz S___K - Takie pierwsze małe #csiwykop w wiązku z failem #telewizja #tvp #pytanienasni...
źródło: comment_ZK0ykQjHniVGUSDMdHi9Wl01cHD5QuNM.jpg
  • 85
Jako kolejny "gwoździowy ekspert" dx powiem tylko, że kiedyś za gówniaka robiłem pułapkę złożoną z deski i wbitych w nią gwoździ, niestety jako, że mam słabą pamięć to o niej zapomniałem XD Leżała w wysokiej trawie i wbiła mi się w stopę(gwóźdź bez problemu spenetrował buta), ale nie na wylot, tragedii wielkiej nie było, mała ranka w sumie, pułapki poszły do spalenia. Tak teraz myślę, że miałem farta że tężca nie dostałem
@S___K: ja #!$%@? jaki eskpert xD człowieku życie to nie film holiłudu, krew się nie pojawia od razu, ostatnio otworzyła mi się świeżo szyta rana po zdjęciu szwów, całkiem spora i o wiele szersza niż po takim gwoździku, myślisz że krew odrazu zaczęła bryzgać jak z tętnicy? w ogóle skaleczyłeś się kiedyś? czy tylko w piwnicy siedzisz bezpiecznie i analizujesz filmiki z telewizji śniadaniowej?
@S___K: Kiedyś w pracy znajomemu wbił się gwóźdź z osadzarki przbijajac dłoń na wylot i też jie było grama krwi. Wyjeli mu dopiero w szpitalu i następnego dnia był w pracy ze sprawną dłonią.