Wpis z mikrobloga

Takie pierwsze małe #csiwykop w wiązku z failem #telewizja #tvp #pytanienasniadanie

Pobrałem film nagrany kamerą w tv w 1080p i wrzuciłem do programu służącemu post-produkcji video podciągając go o ostrość i zapisując najmniej rozmazane klatki.

Screeny chronologicznie + wytłumaczenie :
1. Nie ma opcji by taki półcentymetrowy bolec na szerokość nie pozostawił śladu.
2. Nasz iluzjonista przykłada palec w jedno miejsce i tutaj zwracamy uwagę na miejsce pod nim gdzie nie ma rany
3. Sytuacja analogiczna co do punktu 2, iluzjonista trzyma teraz palec w miejscu gdzie nie było rany a powyższe odsłonięte też nie zawiera ani draśnięcia (przypomnę, taka szerokość bolca na bank spowodowała by większe obrażenia)
4. Gdy bolec zostaje wyciągnięty nie ma na nim ani odrobiny krwi.

ps: Gdyby tej kobitce wbili taki metalowy element na żywca w dłoń jej reakcja nie ograniczała by się do przerywanego zwijania z bólu.. bo gdy iluzjonista na nią patrzy ona stoi jak gdyby nic. Tak to byśmy mieli panikę omdlenie i prawdziwe cierpienie a nie takie udawaczki.

#wtf #januszemagii
Pobierz
źródło: comment_ZK0ykQjHniVGUSDMdHi9Wl01cHD5QuNM.jpg
  • 85
Gdyby tej kobitce wbili taki metalowy element na żywca w dłoń jej reakcja nie ograniczała by się do przerywanego zwijania z bólu.. bo gdy iluzjonista na nią patrzy ona stoi jak gdyby nic.


@S___K: znam osoby które ucięły sobie palce, myślisz, że skakali z bólu itd? adrenalina itd robi swoje
#!$%@? nie mogę takich ekspertów. Rogalska zwija się z bólu, drze morde jak poparzona, świeczki w oczach, prawie ryczy i w szoku nie wie jak się zachować na wizji bo jedyne o czym myśli to ból i #!$%@? gwóźdź w jej ręce. Ale nie #!$%@? przyjdzie jakiś ekspert i będzie analizował nagranie kamerą z telewizora. Gumowy gwóźdź na sprężynie, na tym polegał trik. No #!$%@? rozwiązałeś zagadkę. #!$%@? że nasz niedoszły Houdini
Jako kolejny "gwoździowy ekspert" dx powiem tylko, że kiedyś za gówniaka robiłem pułapkę złożoną z deski i wbitych w nią gwoździ, niestety jako, że mam słabą pamięć to o niej zapomniałem XD Leżała w wysokiej trawie i wbiła mi się w stopę(gwóźdź bez problemu spenetrował buta), ale nie na wylot, tragedii wielkiej nie było, mała ranka w sumie, pułapki poszły do spalenia. Tak teraz myślę, że miałem farta że tężca nie dostałem
@S___K: ja #!$%@? jaki eskpert xD człowieku życie to nie film holiłudu, krew się nie pojawia od razu, ostatnio otworzyła mi się świeżo szyta rana po zdjęciu szwów, całkiem spora i o wiele szersza niż po takim gwoździku, myślisz że krew odrazu zaczęła bryzgać jak z tętnicy? w ogóle skaleczyłeś się kiedyś? czy tylko w piwnicy siedzisz bezpiecznie i analizujesz filmiki z telewizji śniadaniowej?
@S___K: Kiedyś w pracy znajomemu wbił się gwóźdź z osadzarki przbijajac dłoń na wylot i też jie było grama krwi. Wyjeli mu dopiero w szpitalu i następnego dnia był w pracy ze sprawną dłonią.
@KulfonToPrzyMnieModel: już chciałem Ci jakoś sensownie odpisać "lemingusiu" ale widze, że masz bardzo ubogi zasób słów (wyobraź sobie że wpadłem na to przeglądając Twoje komentarze) więc odpuszczam coby nie nadwyrężać Twoich zwojów xD także witamy "10 miesięcy na wykopie" to ciągle zielonka.
@clickPLUS: Po twoich można za to wywnioskować, że jesteś zwykłym pustym lemingiem z IQ słoika po ogórkach (ʘʘ) Osoba , która w co drugim zdaniu pisze "#!$%@?" , "ja #!$%@?" uważa, że ma bogatsze ode mnie słownictwo - O tempora, o mores!

Mając takich obywateli jak ty, Polska jeszcze najbliższe 20-30 lat będzie w miejscu w którym obecnie się znajdujemy. Biada nam ( ͡° ʖ̯
@KulfonToPrzyMnieModel
KulfonToPrzyMnieModel 19 godz. temu

+1

@Z cyklu jestem lemingiem i wszystko co widzę w tv to prafda.

KulfonToPrzyMnieModel 19 godz. temu

@: bo ty tak lemingusiu mówisz?
odpowiedz

@ Lemingusiu najszczliby ci na ryj i wmówili, że deszcz pada to byś uwierzył i szukał parasola. " zapomniałeś chyba coś dodać xD coś o lemingach może?