Wpis z mikrobloga

#dzesternaredukcji

Witam 13 osób które obserwuje mój tag(tak właściwie to 12 ja jestem 13) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Początek miecha wiec trzeba podsumować czerwiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktualna waga: 91,6 kg
Od początku roku schudłem 14,9 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W maju i czerwcu moja dieta była bardziej ułożona pod wyścigi ( lipiec tez taki będzie, Cyklo Gniewino i Krokowa się szykują, redukcja pełna para ruszy w sierpniu).
19 czerwca straciłem dziewictwo wyścigowe( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadebiutowałem w Cyklo Sopot
Wszystkie założenia przed wyścigowe zostały osiągnięte ( nie być ostatnim, zejść z czasem poniżej 1:40 h)
Miejsce 79/83 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czas: 1:36:XX

10 lipca startuje w Cyklo Gniewino (dystans 92 km) czyli 4 rundki kończące się morderczym podjazdem pod zbiornik w Żarnowcu(tam już na 100% będę ostatni ale ważne żeby trzepnąć PR na podjeździe).

Co do Arturka to były problemy techniczne, wymieniłem suporcik, nowe oponki wrzuciłem, w czerwcu kilka razy mnie mocny deszcze złapał w czasie treningów( jazda na szosie na mokrej nawierzchni to samobójstwo) ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zlikwidowałem luzy przy sterze(ale trochę się cykam czy dobrze wszystko skręciłem).

Trzymajcie kciuki 10 lipca(Gniewino) i 30 lipca(Krokowa)

#szosa #rower #redukcja #dieta #rowerowetrojmiasto

PS na dniach kupie chyba sobie polara m450 wtedy to będzie ogień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PPS waga niby słabo leci ale z ciuchów sportowych xxl zszedłem do L ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dzester - #dzesternaredukcji

Witam 13 osób które obserwuje mój tag(tak właściwie t...

źródło: comment_5NTkHWAUa3BadBxP5hzajOuBheCKVXfM.jpg

Pobierz
  • 6
@sequel: 173 :)
styczeń- kwiecień jechałem na 1400-1700 kcal (tak umownie bo jakoś rygorystycznie tego nie cisnąłem)
Od maja kolarska dieta
W dni treningowe(zazwyczaj 5 dni w tygodniu) - platki owsiane/musli itp na śniadanie, banny, izotniki, batony itp w czasie treningu(ale to przy dłuższych trasach tak powyżej 100km, przy mojej ulubionej trasie 40km tylko izotonik) , po treningu mleko czekoladowe( ͡° ͜ʖ ͡°) reszta dnia normalne posiłki