Wpis z mikrobloga

Pamiętacie moją zbiórkę na Łukasza (35 lat, czerniak naczyniówki)? Tą związaną ze #snapchat :)
Do tej pory udało się zebrać niemal 5400zł. To kropla w morzu potrzeb, więc jeśli ktoś chciałby dorzucić jeszcze kilka groszy, a przy okazji zgarnąć ciekawy poradnik, to akcja nadal trwa i czeka na datki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://siepomaga.pl/snapchat


#pomagajzwykopem #siepomaga
imlmpe - Pamiętacie moją zbiórkę na Łukasza (35 lat, czerniak naczyniówki)? Tą związa...

źródło: comment_na90D4hAXtnvRzutEzKP72zzFzkCeVOq.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
Nie lubię takich akcji .... uczycie tylko ludzi żebrania.Taka jest prawda. Później każdy nauczony, co się nie stanie to pomóżcie, dajcie .... a zazwyczaj sam ma zero wkładu


@artur1792: To co ma zrobić człowiek, który dowiaduje się, że ma chorobę, której koszty leczenia są dla niego astronomiczne? Powiesić się od razu?
Zapewniam Cię, że dla żadnego normalnego człowieka proszenie obcych o pomoc finansową nie jest sytuacją komfortową i fajną. Jeżeli
  • Odpowiedz
  • 0
@imlmpe: Jak to mówią: nadgorliwość gorsza od faszyzmu ... Właśnie tym, ostatnim wpisem spowodowałeś że tag #siepomaga ląduje u mnie na #czarnolisto. Nigdy się nie dowiemy, ilu potencjalnym, przyszłym potrzebującym nie uda się przez to pomóc w przyszłości. Deal with it


@sheeple: a! To Ty byłeś ten słynny #programista15k dzięki któremu wszystkie zbiórki na tym portalu się udawały... no to faktycznie
  • Odpowiedz