Wpis z mikrobloga

Pamiętacie moją zbiórkę na Łukasza (35 lat, czerniak naczyniówki)? Tą związaną ze #snapchat :)
Do tej pory udało się zebrać niemal 5400zł. To kropla w morzu potrzeb, więc jeśli ktoś chciałby dorzucić jeszcze kilka groszy, a przy okazji zgarnąć ciekawy poradnik, to akcja nadal trwa i czeka na datki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://siepomaga.pl/snapchat


#pomagajzwykopem #siepomaga
imlmpe - Pamiętacie moją zbiórkę na Łukasza (35 lat, czerniak naczyniówki)? Tą związa...

źródło: comment_na90D4hAXtnvRzutEzKP72zzFzkCeVOq.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brt: jak chorujesz to niwelujesz obiawy zmiast źródło problemu? No właśnie. No i każdy czasami chce pomóc ale nie chce widzieć codziennie k---a jakiś akcji bo jakaś zośka ma nogę o ileś tam krótszą nogę i już (według niej) życie sie wali.
  • Odpowiedz
@a__s: aha, to może załatwcie mi główną dla sprawy w której ja też chciałem coś zrobić, ale każdy ją olał. W końcu skoro promujecie takie chwalebne zachowania, to nie powinniście pozostać obojętni na apele innych.

Załatwcie proszę główną dla mojego wykopu traktującego o kobiecie która od 10 lat jest warzywem i heroicznej walce jej ojca z lekarzem który na każdy możliwy sposób unika wypłaty należnego dziewczynie/kobiecie odszkodowania na kwotę ponad 1mln złotych ?

No w końcu skoro Łukaszowi się należy to i pewnie tej Pani tak samo, albo milionie innych wykopalisk które giną w odmętach wykopu pozostając bez żadnej reklamy w serwisie, chociaż też stanowią apele
  • Odpowiedz
@a__s Jest masa serwisów do robienia wpisów z prosbą o pomoc a oni zawsze gdzieś muszą sie pchać gdzie jest największy rozgłos. Wyobraźcie sobie że te same osoby idą do zatłoczonego sklepu i na głos gadają o swoich k---a problemach życiowych. Prawie jak romowie przy ulicy.
  • Odpowiedz
@Weise: nie wyśmiewam Cię, a jedynie inaczej zrozumiałem Twój wpis.
Co do wyłapanych tekstów, to gratuluję analizy. Faktycznie fajnie to wygląda - sam nie wiedziałem, że stosuje takie zabiegi :) To po prostu mój naturalny sposób wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@pzlpzlpzl: konto na snapie nie jest Ci do niczego potrzebne. Przelewy idą przez SiePomaga i tam po prostu klikasz na 'Wesprzyj'. Ze snapem ma to wspólną jedynie tematykę.
  • Odpowiedz
@imlmpe: myślisz że jak mi pogratulujesz to będzie wszystko ok? xDD Fakt, zdarza sie komuś stosować taki zabieg ale nie z taką ilością kombinacji.
  • Odpowiedz
to nie kropla tylko 21% sumy.


@Weise: Łukasz potrzebuje jeszcze ponad 500k, ja zebrałem 5k - to JEST kropla w morzu potrzeb.
25k, to jest wysokość mojej zbiórki, bo tyle chciałbym się dołożyć.
  • Odpowiedz
No w końcu skoro Łukaszowi się należy to i pewnie tej Pani tak samo, albo milionie innych wykopalisk które giną w odmętach wykopu pozostając bez żadnej reklamy w serwisie, chociaż też stanowią apele potrzebujących.


@brylant_brylant: To jest postawa, której nie lubię, unikam, z którą walczę. Otwórz oczy, czasy komuny już dawno minęły. To, że ktoś coś otrzymał nie oznacza, że automatycznie Tobie również się to należy. Promujemy naprawdę sporo pozytywnych
  • Odpowiedz
@a__s: nie odpowiedziałaś na pytanie, czemu zdrowie pana Łukasza i jego los jest ważnejszy od losu tej kobiety o której zrobiłem wykop ?

Co do pana Łukasza, tak samo i ja mogę powiedzieć. NFZ uznał że za te pieniądze pomoże większej liczbie osób, tough luck, najwyżej czerniak z oka da przerzuty na wątrobę i jego dziecko zostanie bez ojca.

Ale widać, niektórzy nawet nie potrafią umotywować swoich działań.
  • Odpowiedz
nie odpowiedziałaś na pytanie, czemu zdrowie pana Łukasza i jego los jest ważnejszy od losu tej kobiety o której zrobiłem wykop?


@brylant_brylant: Bo to pytanie przekroczyło poziom abstrakcji. Równie dobrze możesz zapytać mnie czy los tego mężczyzny jest ważniejszy od losu głodujących ludzi w Afryce, albo losu dzieci w Indiach, wykorzystywanych do ciężkiej pracy. Nie, nie jest. Ale nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim, naturalnym więc jest, że zawsze pozostanie
  • Odpowiedz