Wpis z mikrobloga

Pamiętacie moją zbiórkę na Łukasza (35 lat, czerniak naczyniówki)? Tą związaną ze #snapchat :)
Do tej pory udało się zebrać niemal 5400zł. To kropla w morzu potrzeb, więc jeśli ktoś chciałby dorzucić jeszcze kilka groszy, a przy okazji zgarnąć ciekawy poradnik, to akcja nadal trwa i czeka na datki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://siepomaga.pl/snapchat


#pomagajzwykopem #siepomaga
Pobierz imlmpe - Pamiętacie moją zbiórkę na Łukasza (35 lat, czerniak naczyniówki)? Tą związa...
źródło: comment_na90D4hAXtnvRzutEzKP72zzFzkCeVOq.jpg
  • 72
@Jan0l: też tak myślę i dlatego założyłem oddzielną zbiórkę. Niech przynajmniej ludzie chcący dostać coś w zamian mają powód aby wpłacać. Przyjemne z pożytecznym :)
@imlmpe: haha, wyśmianie ostateczną drogą obrony, gdy nie ma się argumentów. Brawa, zadowolony jesteś? Przez twoje #!$%@?ństwo wyjaśniam na czym polega manipulacja.

1.Zasada kontrastu nr.1
a) 5400zł - 21 % nawet duża sumka
b) Kropla w morzu potrzeb, czyttając to w ten sposób kropla w morzu potrzeb przybiera na sile, wydaje się nam że jest jeszcze bardzo mało kasy ale spójrz inaczej, to nie kropla tylko 21% sumy.

2.Poradnik za wpłate.
jakim cudem ten post znajduję się w gorących na głównej skoro w pół godziny dostał zaledwie 17


@brylant_brylant: To żaden cud, ot zwykła funkcjonalność serwisu. Bardzo często promujemy pozytywne wpisy na głównej. Jeśli widzimy, że ktoś robi coś fajnego, rozkręca pozytywną akcję, robi coś dobrego dla innych lub sam prosi o pomoc dla siebie - staramy się w miarę naszych możliwości wspierać takie akcje. I w zależności od potrzeb, czasem wpłacamy