Wpis z mikrobloga

Patrzę teraz na Fabiańskiego, który ze łzami w oczach bierze na siebie winę i jest mi cholernie przykro (,) Chłopcy przeskoczyli próg jakichkolwiek oczekiwań, które były przed nimi stawiane, niczego nie zepsuli, nie mają się czego wstydzić, zabrakło trochę szczęścia i tyle. To, że teraz są tak pokorni świadczy o nich wspaniale. W końcu mamy drużynę, z której możemy być dumni.
#mecz #euro2016
alioth - Patrzę teraz na Fabiańskiego, który ze łzami w oczach bierze na siebie winę ...

źródło: comment_Z5GFSVsoqOdLPl9aosivnpAV0AYrQNSm.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@alioth: Wreszcie po tylu latach mamy Drużynę z prawdziwego zdarzenia. Gwiazdy nie gwiazdorzyły, szeregowi piłkarze nie #!$%@? się. Wszyscy grali dla dobra zespołu, a nie samych siebie. Jestem z nich dumny.
  • Odpowiedz
@alioth: Najbardziej to mi szkoda ludzi, którzy sami nie wiedzą co piszą.

przeskoczyli próg jakichkolwiek oczekiwań, które były przed nimi stawiane


Skoro tak, to osiągnęli więcej niż maksymalne oczekiwania - a skoro piszesz tak o odpadnięciu w 1/4 znaczy to że maksymalnym oczekiwaniem była gra w 1/8 - czyli wyjście z grupy. Zawsze był to tzw. plan minimum

Jeśli maksymalnym oczekiwaniem było wyjście z grupy, to jakie było minimalne?
  • Odpowiedz
@rANDOMpERSON:

w karnych nic nie zalezy od bramkarza, strone w ktora sie rzuci wybiera przed strzalem tak samo jak pilkarz strzelajacy karnego.Wybroniony karny to nie zasluga bramkarza ale porazka egzekutora jedenastki. Z 11m nie da sie obronic mocnego i celnego strzalu.

Diego Alves z Valencii na 39 karnych obronił aż 18 czyli ~46% z nich. W karnych nic nie zależy od bramkarza? #!$%@?.
  • Odpowiedz
@milos88t: Ale mówmy o oczekiwaniach realnych, a nie "Ja to bym chciał mistrzostwo Europy". A realnie nic nie zapowiadało że stać ich na więcej niż wyjście z grupy.
  • Odpowiedz
A realnie nic nie zapowiadało że stać ich na więcej niż wyjście z grupy


@alioth: Musisz być jednym z tych znaffcuf piłki...

p.s. nie, nie piszemy o realnych oczekiwaniach

przeskoczyli próg jakichkolwiek oczekiwań


Jakichkolwiek - reasumując - cały czas bełkoczesz.
  • Odpowiedz
@alioth:

Zmiana dla samej zmiany nie ma sensu, Fabian był w świetnej formie, Szczęsny chyba nie mógłby bronić, Boruc to trochę niewiadoma. Gdyby zrobił zmianę i byśmy przegrali to by było epickie wieszanie psów na obu - Nawałce i Borucu.


Ale za co "wieszanie psów"? Bramkarz przy karnych nie może niczego zepsuć (chyba że by strzelał i nie trafił), jedynie co może zrobić to dobrze się rzucić/wyczuć przeciwnika i obronić. Nie
  • Odpowiedz
@lukasor: Masz rację, teraz myślę że zmiana mogła być dobrym pomysłem. Po prostu wydaje mi się że taka niestandardowa decyzja, jeśli nie skończyłaby się pozytywnie, byłaby pretekstem do wieszania psów mimo, że nie było w niej nic złego.
  • Odpowiedz