Wpis z mikrobloga

Patrzę teraz na Fabiańskiego, który ze łzami w oczach bierze na siebie winę i jest mi cholernie przykro (,) Chłopcy przeskoczyli próg jakichkolwiek oczekiwań, które były przed nimi stawiane, niczego nie zepsuli, nie mają się czego wstydzić, zabrakło trochę szczęścia i tyle. To, że teraz są tak pokorni świadczy o nich wspaniale. W końcu mamy drużynę, z której możemy być dumni.
#mecz #euro2016
alioth - Patrzę teraz na Fabiańskiego, który ze łzami w oczach bierze na siebie winę ...

źródło: comment_Z5GFSVsoqOdLPl9aosivnpAV0AYrQNSm.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@alioth: Moim zdaniem powinni go zmienić na karne. W meczu grał bardzo dobrze ale karnych nie potrafi bronić wcale. Jeżeli sobie przypomnisz serie rzutów karnych przeciwko Szwajcarii i Portugalii to będzie widać że przy każdym strzale przeciwnika Fabiański rzucał się w złą stronę. Nawet przy strzale gdzie Szwajcar nie trafił w bramkę co dało nam zwycięstwo. I nie mów mi że karne to loteria, bo taki wspomniany wcześniej Holender Krul
  • Odpowiedz
@ruchymuchy: Skromny - w sensie życiowej postawy, nie gry na meczu. Chodzi mi o to, jak odbiera sukcesy i porażki.

A Szczęsny - z tego co pamiętam, to na którymś filmiku "Łączy nas piłka" ledwo co chodził, gdyby poszedł teraz na bramkę i np. skoczył niefortunnie na tę nogę mogłoby być różnie. To Nawałka wybiera i Nawałka ich oglądał na treningach. Nie ma co roztrząsać. Ze wszystkiego na pewno wyciągną
  • Odpowiedz
@whysooseriouss: ja nie podwazam wartości gry Fabiańskiego w meczu - chodzi tylko o karne w których słabo wypadł że Szwajcarią. Dlatego, bez ujmy do jego ogólnych umiejętności, mógł być zmieniony na rzuty karne.
  • Odpowiedz
@ruchymuchy: Wiem, wiem, o co chodzi. Ale może Boruc na treningach wypadał gorzej. Nawałka nie jest taki głupi, żeby zapomnieć, że może zmienić bramkarza. Miał jakiś swój cel w tym. Ech... trudno. Serce kibicowskie złamane, ale tak się stało...
  • Odpowiedz
niczego nie zepsuli, nie mają się czego wstydzić, zabrakło trochę szczęścia i tyle.


@alioth: Racja.

Jednak, że "przeskoczyli próg jakichkolwiek oczekiwań" to lekko mówiąc jakieś pierdoły są. Planem minimum było wyjście z grupy, wykonali to. W 1/8 wygrali ze Szwajcarią, będąc faworytem. Potem odpadli pechowo z wyżej notowaną
  • Odpowiedz