Wpis z mikrobloga

Patrzę teraz na Fabiańskiego, który ze łzami w oczach bierze na siebie winę i jest mi cholernie przykro (,) Chłopcy przeskoczyli próg jakichkolwiek oczekiwań, które były przed nimi stawiane, niczego nie zepsuli, nie mają się czego wstydzić, zabrakło trochę szczęścia i tyle. To, że teraz są tak pokorni świadczy o nich wspaniale. W końcu mamy drużynę, z której możemy być dumni.
#mecz #euro2016
Pobierz alioth - Patrzę teraz na Fabiańskiego, który ze łzami w oczach bierze na siebie winę ...
źródło: comment_Z5GFSVsoqOdLPl9aosivnpAV0AYrQNSm.jpg
  • 87
@alioth: Cenię Fabiana niesamowicie, przed turniejem byłem zdania, że powinien być on numerem jeden na turniej. No ale już raz karne były na tym turnieju i ani razu nie wyczuł strzelającego... Liczyłem na to, że Boruc(który przecież całkiem umie bronić karne) siedzi tam od kilku dni i uczy się rzutów karnych Portugalczyków, że Nawałka wpuści go tylko na ten jeden cel i Tytoń stanie się polskim Krulem. Zachowuję przy tym cał
@alioth: Z tymi jakimikolwiek oczekiwaniami nie przesadzaj bo na ćwierćfinał myślę że każdy liczył a półfinał to by było dopiero jakieś przekroczenie.
@F0rT3hW1n: @Fenrirr: To był cel minimum a ćwierćfinał to był wynik dobry. Pamiętaj że obecnie wyjście z grupy to to samo co faza grupowa 4 lata temu(16 drużyn). Żeby nie było jestem dumny z naszych i liczę na więcej za 2 lata :).
Szczęsny jak najbardziej mógł bronić, gdyby nie mógł nie znalazł by się w wyjściowej 18.


@squash1234: Jakiej wyjściowej 18? Na Euro nie ma czegoś takiego, zmiany można robić z całej kadry.
Regulamin:

40.02 The 11 first-named players must commence the match. The other 12 are designated as substitutes. The numbers on the players’ shirts must correspond with the numbers indicated on the match sheet. The goalkeepers and team captain must be
@alioth: Znaffcy oczekiwali że będzie mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. To nie Fabiańskiego wina że polska ofensywa oprócz jednej wykorzystanej sytuacji nie potrafiła strzelić więcej bramek. Zresztą z czego je strzelić jak taka funkcja jak rozgrywający pomocnicy nie istnieje w naszej kadrze.