Wpis z mikrobloga

W końcu po całym dniu próbowania dziesiątek różnych formatów i ustawień renderowania udało mi się chyba znaleźć najlepiej wyglądające ustawienia.
Co sądzicie mircy o takiej jakości? Szykuję się do zrobienia małego fragmovie.

Polecam odpalić w fullscreenie.

Zapewniam, że oryginalny plik video wygląda zajebiście wręcz. Z jakiegoś niewiadomego mi powodu youtube sprawia że film już wrzucony wygląda jak gówno w porównaniu do oryginału. Między innymi wstawia jakieś z dupy rozmazania np. przy obrocie do tyłu po pierwszym fragu... Dobrze też to widać jak się przyjrzeć na killfeed w górnym prawym rogu. Pikseloza normalnie. Strasznie to irytujące jest :/
#csgo #csgodemo #csgohero #opinia
softenik - W końcu po całym dniu próbowania dziesiątek różnych formatów i ustawień re...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DywanTv: Ja mam PCta za 1600 złotych i mam ok. 120-140 fpsów na najniższych w rozdzielczości 1024x768.
Nagrywam za pomocą HLAE co pozwala na użycie śmiesznej techniki nagrywania.

Otóż program eksportuje KAŻDĄ klatkę osobno do nieskompresowanego pliku .tga. Ustawiając odpowiednio komendy nagrywam w ten sposób w 300 fpsach mimo tego że mam komputer z drewna :D. Nie potrzeba dobrego kompa do nagrywania w ten sposób.

Jest niestety kilka minusów. Sam czas nagrywania jest ogromny bo nagranie jednej sekundy filmu to wyeksportowanie 300 klatek do osobnych plików. Oprócz tego waga całości jest masywna. Klatka zajmuje 2700kb, a klatek w tym filmie który wrzuciłem było ok. 29000. Rezultat to plik video o wielkości prawie 80
  • Odpowiedz
@DywanTv: A no to widzisz. Ja na starym, 7 letnim kompie mogłem grać tylko w rozdziałce 640x480 i miałem ok. 25 fpsów xD.

Polecam zainwestować w nowy sprzęt. Ja sam bogaty nie jestem i nie mam jak do roboty pójść (no w sumie teraz wakacje więc bym coś znalazł), a więc musiałem znaleźć sposób aby zarobić. Trochę farta i znajomości doprowadziło do tego że pomnożyłem ekwipunek i sprzedałem wszystkie skiny
  • Odpowiedz