Wpis z mikrobloga

W końcu po całym dniu próbowania dziesiątek różnych formatów i ustawień renderowania udało mi się chyba znaleźć najlepiej wyglądające ustawienia.
Co sądzicie mircy o takiej jakości? Szykuję się do zrobienia małego fragmovie.

Polecam odpalić w fullscreenie.

Zapewniam, że oryginalny plik video wygląda zajebiście wręcz. Z jakiegoś niewiadomego mi powodu youtube sprawia że film już wrzucony wygląda jak gówno w porównaniu do oryginału. Między innymi wstawia jakieś z dupy rozmazania np. przy obrocie do tyłu po pierwszym fragu... Dobrze też to widać jak się przyjrzeć na killfeed w górnym prawym rogu. Pikseloza normalnie. Strasznie to irytujące jest :/
#csgo #csgodemo #csgohero #opinia
softenik - W końcu po całym dniu próbowania dziesiątek różnych formatów i ustawień re...
  • 29
@DywanTv: Ja mam PCta za 1600 złotych i mam ok. 120-140 fpsów na najniższych w rozdzielczości 1024x768.
Nagrywam za pomocą HLAE co pozwala na użycie śmiesznej techniki nagrywania.

Otóż program eksportuje KAŻDĄ klatkę osobno do nieskompresowanego pliku .tga. Ustawiając odpowiednio komendy nagrywam w ten sposób w 300 fpsach mimo tego że mam komputer z drewna :D. Nie potrzeba dobrego kompa do nagrywania w ten sposób.

Jest niestety kilka minusów. Sam czas
@DywanTv: A no to widzisz. Ja na starym, 7 letnim kompie mogłem grać tylko w rozdziałce 640x480 i miałem ok. 25 fpsów xD.

Polecam zainwestować w nowy sprzęt. Ja sam bogaty nie jestem i nie mam jak do roboty pójść (no w sumie teraz wakacje więc bym coś znalazł), a więc musiałem znaleźć sposób aby zarobić. Trochę farta i znajomości doprowadziło do tego że pomnożyłem ekwipunek i sprzedałem wszystkie skiny jakie