Wpis z mikrobloga

Co wybrać - BlackBerry Q20 Classic czy LeTV 1 Pro x800. Wiem, że wszystkie parametry przemawiają za LeTV, ale szczerze dość mam już androidowych zabawek, które zbytnio nie nadają się do normalnej pracy.

Za LeTV przemawia niemal wszystko - parametry, wykonanie, wygląd.

Za BlackBerry - fizyczna klawiatura i system.

W gdy nie gram, ze snapchata i innych pseudo mądrych gówien nie korzystam (poza facebookowyn messengerem i wykopem), smartfona potrzebuję do pracy, przeglądania maili i internetu oraz ewentualnie youtuba.

Proszę to o opinie głównie osoby korzystające z blackberry, bo Was najrzadziej się widuje na ulicach :) jak wyglada współpraca z androidowymi aplikacjami (zalezy mi tylko na mytaxi, itaxi, skycash)?

Pozdrawiam.

#technologia #telefony #smartfon #blackberry #android
  • 9
@brck89: Jako posiadacz Z10 odpowiem w sprawie kompatybilności. Jest bardzo, bardzo utrudniona. W androdzie jak masz apkę to działa. Tutaj trzeba ją albo przekonwertować albo pogodzić się że nie będzie działać.
@brck89: Facebook tylko przez przeglądarkę, gdyż nie ma api dostępnego a oficjalne aplikacje nie istnieją na BlackBerry. Reszta ok o ile nie korzystasz z aliasów mailowych, w przeciwnym wypadku musisz kombinować.
Facebook tylko przez przeglądarkę, gdyż nie ma api dostępnego a oficjalne aplikacje nie istnieją na BlackBerry. Reszta ok o ile nie korzystasz z aliasów mailowych, w przeciwnym wypadku musisz kombinować.


@ksiak: U mnie "natywny" facebook z podłączeniem do huba jeszcze działa, mam nadzieję, że zanim padnie, Blackberry uda się coś ogarnąć :)
@ksiak: No nie, nie zrobiłam. Żadne zachęty do aktualizacji też się nie pojawiły, a ja nie mam zwyczaju ulepszać na siłę aplikacji, które mi dobrze służą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pytaks: twórcy wydają aktualizacje najczęściej w wyniku naprawy pewnych błędów. Tutaj sprawa jest dyskusyjna, jednakże zwykle należy aktualizować tak szybko jak to możliwe że względu na ewentualne zagrożenia bezpieczeństwa.