Wpis z mikrobloga

Skończyłem highlightsy z wyścigu #4 - GP Hiszpanii #acleague. Potraktujemy to jako próbę przed prawdziwym filmikiem po Donington GP. Myślę, że mimo wielu niedociągnięć wyszło nawet, nawet. Piszcie co można poprawić i zmienić to będziemy myśleć. Aha, i następny filmik będzie z komentarzem @Tuchan ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielkie dzięki za pomoc wszystkim zaangażowanym, @podli, @lawicko i @TheSznikers za wyszukanie inb i wyprzedzań i @TheSznikers za udostępnienie replayu, @VR46, @iAdamM, @spunky za podpowiedzi i zaangażowanie w proces twórczy ;)

Wiem już, że mapka jednak nie pokazuje obserwowanego auta, tylko nagrane. Być może przestawienie w opcjach jakości replayu to zmieni. Wiem też, że powinienem ukryć kursor i fps'y ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tworczoscwlasna #assettocorsa #gry #januszesimracingu
RealAKP - Skończyłem highlightsy z wyścigu #4 - GP Hiszpanii #acleague. Potraktujemy ...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RealAKP: Highlightsy spoko, ale gdyby w następnych udało się uniknąć tego "przejścia" na niebieskim tle ( ͡° ʖ̯ ͡°) i KONIECZNIE zmienić muzę na coś bardziej wyścigowego, to będzie sztos. Podpowiadam:

https://www.youtube.com/watch?v=FYSCDewmDQc // Hard Fi - Living For The Weekend
https://www.youtube.com/watch?v=oYWklAV_cwQ // Muse - Hysteria

Albo coś w ten deseń. Chodzi o to, żeby było żwawo i z tak zwanym p------------m, bo ten soundtrack kojarzy mi
  • Odpowiedz
@VR46: Korzystam tylko z muzyki z wolną licencją, nic komercyjnego nie może być. Nad przejściem jeszcze trzeba popracować, żeby było bardziej atrakcyjne, to na pewno. Będzie wincyj slomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RealAKP: przejście mi się widzi z półprzezroczystym logiem ACLeague z efektem jak na walcu pionowym obracającym się zgodnie z wskazówkami zegara. Ale ja się nie znam na takich rzeczach i nie wiem czy odpowiednio opisałem to co mam myśli ( )
  • Odpowiedz
@snsv: Problem jest tez taki, że muszę się trzymać najprostszych rozwiązań. Czyli użycie góra kilku warstw z podstawowymi przejściami, wszystko ze względu na czas przygotowania, proces nie może trwać zbyt długo bo nie będę miał czasu tego montować. Zrobiłem jeszcze taką wersje przejścia.
RealAKP - @snsv: Problem jest tez taki, że muszę się trzymać najprostszych rozwiązań....
  • Odpowiedz