Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak pisałem, że...

Dosłownie nie wiedziałem co powiedzieć i co zrobić ze sobą. Grupa się dla mnie skończyła i właśnie ją "opuściłem" ale.... Znów złapałem doła bo ten kontakt z ludźmi, wspólne imprezy biegowe itd były dla mnie bardzo ważne i wyciągały mnie z dołów psychicznych - włącznie z tym, że dzięki temu prawie poradziłem sobie z depresją.


Pisałem, że ją opuściłem w cudzysłowie bo wówczas usunąłem wszystkie swoje posty, wyłączyłem powiadomienia i przestałem się odzywać. Chciałem zobaczyć czy ktokolwiek zauważy moją nieobecność. Nie zauważył i nie zareagował nikt - dosłownie nikt! I wiecie co - ze strasznym żalem właśnie się z tego pieprzonej grupy wypisałem całkowicie. Jest mi cholernie smutno bo mam mnóstwo dobrych wspomnień z czasów kiedy tej zdziry tam nie było ale kiedy teraz widzę jak wszędzie się wprasza i jest wręcz "najbardziej lubiana" a do mnie różnymi kanałami spływały informacje o tym jak mnie obrabia....

Ludzie bywają podli, serio

#bieganie #rakcontent #oswiadczenie #gorzkiezale #depresja
x.....r - Pamiętacie jak pisałem, że...
 Dosłownie nie wiedziałem co powiedzieć i co ...

źródło: comment_Wr3KyR0Cpz3sUlfUuOtOWR5Wm39s5fyt.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@xSQr: Kiedy znikasz w sezonie urlopowym, wszyscy liczą na to, że się dobrze bawisz i nikt nie przeszkadza...
A ta dziewczyna musi być strasznie na Ciebie cięta, bo wygląda na to, że chce Ci zabrać wszystko, łącznie z towarzystwem. Olej ją, nie dawaj jej satysfakcji, brak Twojej atencji to jedyna rzecz, jaka ją teraz wkurza ;)
  • Odpowiedz
@xSQr: wodzu ale ty serio tyle czasu to ciagniesz i tyle czasu sie tym przejmujesz/zadreczasz/mieszasz w glowie?

Po co ci to? Jakas grupa cie olala, pokazala ci ze nie jestes dla nich istotny, uwierzyli w jakies plotki, wiec na co jeszcze ci byla ta nadzieje i ciskanie sie?
Przeciez oni juz cie skreslili duzo wczesniej.

To przypomina czerpanie przyjemnosci w biczowaniu sie, nakladanie korony cierniowej i zamiast pieprznac to wszsytko w
  • Odpowiedz
@xSQr: Strasznie mi przykro, naprawdę. znam twoje poprzednie posty i widzę sporo podobieństw do własnej sytuacji (też zmagam się z depresją, biegam, i też zdarza mi się bardzo cierpieć z powodu odrzucenia), @PurpleHaze dobrze prawi, nie ma sensu ciągle się tym przejmować, ale rady tego typu - przecież bardzo rozsądne - czasem trudno wprowadzić w życie( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie będę Ci prawić morałów typu "wszystko będzie
  • Odpowiedz
Wiec IMO powinienes sie cieszyc z tego ze olales ta grupe, bo mozesz tylko na tym zyskac.


@PurpleHaze: Trudno powiedzieć, że się cieszę bo potrzebuję kontaktu z ludźmi, który bardzo trudno nawiązuję a tu mi się na początku o dziwo udało i długo było fajnie. Jak się #!$%@?ło przez intrygę wykręconą przez tę kobitę wszystko we mnie psychicznie się rypnęło.
@sen_olimpii: Można wręcz powiedzieć, że takie uczucie odrzucenia towarzyszyło mi
  • Odpowiedz
Jest mi cholernie smutno bo mam mnóstwo dobrych wspomnień z czasów kiedy tej zdziry tam nie było ale kiedy teraz widzę jak wszędzie się wprasza i jest wręcz "najbardziej lubiana" a do mnie różnymi kanałami spływały informacje o tym jak mnie obrabia....


@xSQr: A nie lepiej by było na publicznym forum poprosić o chwilę ciszy i oświadczyć "Hej zdzira, rozumiem że cię boli że nie mam ochoty rzucać żony dla takiej
  • Odpowiedz