Wpis z mikrobloga

@szanow: a dam Ci plusa dlatego, że nikt nie chce Ci dać ;) Należy Ci się za to co robisz. To jest strasznie trudna społeczność ale nie zniechęcaj się tak jak kiedyś chłopaki z bitcoinet. Zrobili kiedyś jeden filmik ale, że nie dostali za dobrych recenzji to poddali się. Nie poddawaj się. Znalazłem w materiale coś co nie do końca jest tak jak przekazałeś ale to nie ma znaczenia. Z
  • Odpowiedz
@zackyV: zgadzam się konkurencja jest dobra ale nie w walutach. No cóż nawet w kryptowalutach jestem w stanie zaakceptować taką konkurencję jak Litecoin czy inne nieszkodliwe coiny. Eter uważam za bardzo szkodliwą kryptowalutę gdyż to co ta waluta reprezentuje to powrót wprost w objęcia globalistów. To co teraz stało się ja przewidywałem kilka miesięcy temu i już wtedy o tym pisałem w starciach z @McGravier
Idee jakie prezentuje dane
  • Odpowiedz
@zackyV: widzisz moim zdaniem konkurencja w kryptowalutach oddala nas bardzo od naszego głównego celu zmiany świata na lepsze. Pomyśl w jakim miejscu teraz bylibyśmy gdyby nie alty. Pomyśl o tej niewyobrażalnej kasie utopionej w scamach. Pomyśl o tych wszszystkich ludziach, którzy uciekli, nigdy nie wrócą i rozsiewają czarny PR bo zostali oszukani na shitach. Kto wie możliwe, że gdyby nie to to już bylibyśmy w mainstreamie?
  • Odpowiedz
@szanow: mam wielką pretensję do Andreasa, że dał się w to wciągnąć, mam nadzieję że będzie srogo tego żałował w przyszłości tak jak kiedyś zaangażowania w fundację bitcoin. Tacy ludzie jak on nie powinni w nic takiego ingerować bo stawiają się po jakiejś stronie i tracą swój autorytet coś jak nasz grawierek. Tu macie relację z tego co dalej z tym shitem robić.

LTB Live: TheDAO, ETH, Soft-Fork, DoS and
p.....4 - @szanow: mam wielką pretensję do Andreasa, że dał się w to wciągnąć, mam na...
  • Odpowiedz
@pawlo74: dzięki Paweł za miłe komentarze. Nie mam do Andreasa pretensji o to że popiera eth bo on popiera różne projekty.

Wiesz że cię lubię :)
Ja mam większy problem z wydawaniem ostatecznych twierdzeń niż ty.
  • Odpowiedz
@szanow ja nie mam z tym problemu bo jestem człowiekiem w gorącej wodzie kąpany i rzadko się jakoś mylę.
A wiesz to jest dokładnie tak jak teraz z brexitem i moronem camoronem i tym z lewej Jeremim Corbynem. Postawili się po złej stronie i to był ich koniec. Tacy ludzie jak Andreas i gawierek nie powinni angażować się w politykę. Tacy ludzie są zbyt cenni dlatego powinni zostać neutralni.
Druga sprawa
  • Odpowiedz