Wpis z mikrobloga

@boltzmann: po prostu podejdź z myślą, że nawet jak cię zleje to i tak w życiu już jej nie zobaczysz i musisz mieć #!$%@? na to co o tobie pomyśli jeżeli w ogóle coś pomyśli.
  • Odpowiedz
@boltzmann: Powiedz, że srać Ci się chce i którędy do kibla. Ona powie "Nie wiem bo kobiety nie srają", a ty jej wytłumaczysz co to jest to całe sranie. Już masz temat na rozmowę.
  • Odpowiedz
@boltzmann: dużo rzeczy sobie tak tłumaczę jak właśnie się nie mogę przemóc czegoś :D bo w sumie to prawda... boisz się zwrócić komuś uwagę? boisz się zagadać, zapytać o coś? zrób to, i tak prawdopodobnie więcej tego człowieka w życiu nie zobaczysz.
  • Odpowiedz
@Dolan wiem, dlatego skasowałem komentarz. Myślałem, że może łódź, to podziałamy razem. Sorry za zawołanie. Pomyliłem Cię z OPem :)

@boltzmann: Co do porady, to zasada 3 sekund. Widzisz, podbijasz, bo po 3 sekundach włącza się logika i bzdurne wymówki. Zacznij od prostych rzeczy. Widzisz fajną kobietę, daj jej komplement i tyle. Podziękuj, że mogłeś jej to powiedzieć i odejdź. Będzie to dla nich niezły mindfuck, a dla Ciebie
  • Odpowiedz