Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam. Mieszkam w #uk, mam dobrą pracę, 31 lat i 188 cm wzrostu przy 77 kg wagi. Jestem świeżo po rozpadzie 4-letniego związku. W związku z tym, iż zostałem poproszony o bycie świadkiem na weselu 16 września, poszukuję Mirabelki która zechciałaby ze mną na to wesele pójść. Będzie to typowe wiejskie wesele (dużo tańca, jedzenia i alkoholu). Świadkowi nie wypada iść samemu, a wiem że do września nikogo nie poznam gdyż narazie nie chcę żadnego związku.

Jeżeli są tu jakieś #rozowepaski #rozowypasek najlepiej też z #uk #anglia która chciałaby pójść ze mną to proszę zostaw komentarz a odezwę się na pw.

I żeby było jasne:
- ja płacę za wszelkie transporty (samolot lub auto, kwestia dogadania się)
- śpimy w osobnych pokojach
- finansuję zakup sukienki (jeżeli byłaby taka potrzeba).

Chodzi mi tylko o zabawę i towarzystwo na weselu. Po powrocie do UK każde idzie w swoją stronę. Jestem normalnym, nie brzydkim facetem, głupio jest mi być świadkiem na weselu i nie mieć pary (wyobraźcie sobie zdjęcia ślubne: para młoda, świadkowa z mężem i ja sam jak #przegryw). Nie mam zamiaru na siłę szukać kobiety, flirtować i chodzić na randki po to, żeby po weselu dać jej kopa. Układ jest jasny. Pozdrawiam

#zwiazki #wesele #emigracja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 15