Wpis z mikrobloga

Założyłem sobie fikcyjny adres email na Onet.pl. Nie wchodziłem na tę skrzynkę od dnia utworzenia (trochę ponad tydzień), aż do dziś. No i trochę się zdziwiłem, bo jestem zawalany powiadomieniami... z Fejsbuka! Tak, dostaję komunikaty o nieprzeczytanych wiadomościach, sugestiach znajomych, związanych z czyimś profilem. Wpisałem ten email w polu do resetowania hasła w serwisie, który faktycznie wyświetlił czyjś profil zarejestrowany na tym adresie. Napisałem do gościa, ale jak na razie nie ma odzewu. Zastanawia mnie jednak jak to jest możliwe? Facet konto ma założone od kilku lat, poza tym trzeba je przecież aktywować. Nie może być przecież dwóch identycznych adresów.
#email #internet #informatyka
  • 11
@wytrzzeszcz: No teraz czaję o co Ci chodzi. Czyli najprawdopodobniej albo awaria, albo mu usunęli konto, a ja je na nowo założyłem. Czytam regulamin Onetu i faktycznie jest napisane, że po 90. dniach mogą je usunąć.
@cirilka: w ICQ adres e-mail był publicznie widoczny więc sprawdzało się po prostu e-maile przy jakichś fajnych numerach, jak był wygasły to się zakładało i odzyskiwało hasło, to było pod koniec lat 90