Wpis z mikrobloga

Cześć,
Mirki mam prośbę i proszę o #wykopefekt . W niedziele mieliśmy wypadek. Ja i paru znajomych. Było to niestety zderzenie z tirem na drodze krajowej. Proszę kto może o oddawanie krwi (grupa nie ważna, bo w banku podmienią) na chłopaka
Krzysztof Burzec,
Ul. Jaczewskiego
Oddział OIOM
Lublin.
Potrzebuje jej bardzo po operacji kręgosłupa.
#ratownictwo #wykop #pomagajzwykopem #krwiodawstwo
Celowo używam wielu tagów, za co przepraszam. Mam nadzieje że dotrze to do jak największej liczby osób.
  • 56
  • Odpowiedz
@onsok: Niestety nie wiem jak będę się czuć po oddaniu krwi, więc na spokojnie pójdę sobie w poniedziałek. Ale to nie szkodzi, żebym przyszedł na miejscu i pogadał. Pracę mam nie daleko wiec mogę się wyrwać na chwilę. I tak muszę tam pójść.
  • Odpowiedz
@Flinio: jeżeli kolega jeszcze nie miał toczonej krwi to dlatego, że jej jeszcze nie potrzebuje. Zalatwienie krwi od podjęcia takiej decyzji to kwestia może nie minut, ale pojedynczych godzin. Jeżeli jego stan był ciężki, to zgaduje, że już przed operacją miał oznaczoną grupę, krew została zamówiona w tzw. rezerwie i została wykonana próba zgodności. Także teraz to będzie kwestia przeniesienia krwi z magazynu. Nikt mu jej nie odmówi, jeżeli tylko
  • Odpowiedz