Wpis z mikrobloga

@strumienzgor: @elvisiako dziękuję, jeszcze sporo pracy, ale już wygląda dobrze :)
@adam41575: oj tak, ostatnio trochę czasu spędzam w środowisku BMW i rzadko które jest w miarę zgodne z ori.
@damian_co_dalej: jest zglebione, fabryczne zawieszenie M Sport, czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@benzdriver: z cabrio chciałem MX-5, ale odłożyłem to na inny raz :P
@SwiniaczXXX: oj tak. Uwielbiam jego boczną linię.
@Ryzy_Wuj: no pytam sie czemu nie w dieslu, to juz normalnie zpaytac nie mozna ??w takim silniku wysokopreznym masz dostpeny od niskich obr duzy moment obrotowy i wtedy jest zabawa,, a taaka benzynka to krecisz i krecisz i nic. no i to spalanie, kogo stac na tyle litrow paliwa bo chyba nie normalnie zarabiajacego czlowieka......... chociaz to pewnie jakies auto typu raz na miesiac na lans i nic wiecej..
@kuraku: no spoko i takie wytlumaczenie w sumei rozumiem, sportowa jazda zawsze cos ;] poza tym ppwenie cipki same wskakuja do autka jak obok przejezdzasz, hehehe rozumiem bo do mojego tez czasem jakas wejdzie.........
w takim silniku wysokopreznym masz dostpeny od niskich obr duzy moment obrotowy


@19TDI_POWER: Diesel dostępny w E36 (nota bene współdzielony z omenatorem) ani nie był mocny, ani nie cieszył sie dobrą opinią. BMW pakowało diesle bo niektórzy klienci nie wyobrażali sobie innego silnika. O 1.8 TDS nawet nie wspomnę...

a taaka benzynka to krecisz i krecisz i nic. no i to spalanie, kogo stac na tyle litrow paliwa bo chyba nie
@chaos_n: prawda to, moje 193KM dziś może już nie robią takiego wrażenia, ale generalnie rzadko kto spodziewa się po tak wyglądającym E36 takiego kopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)