Wpis z mikrobloga

Cześć mirki. Planuje zakup skutera 125cm3. Nie znam się na sprzęcie, nie chciałbym też musieć szukać 2 miesiące tego jedynego. Czy w związku z tym może się ktoś wypowiedzieć kto używa Kymco Agility City 125 ? Można za ok 6,5k nówkę kupić. Czy to jest dobra opcja na pierwszy skuter ? Głównie ma służyć do dojazdów do pracy po Krakowie (ok 10km), sporadycznie na działkę ok 30km za miasto. Chyba, że jest ktoś z Krakowa lub okolic z pewnym sprzętem do sprzedania ? :)
#kymco #skutery #125cc #motocykle125 #motocykle
  • 10
@uto-pence półautomatyczną skrzynię miała poprzednia wersja, Suzuki Address 110 ma automat. Pali 2 litry ma 100 km zamiast 3 l jak Kymco, i jest od wielkiej czwórki :) Spokojnie przemyśl to jeszcze raz i daj znać jakbyś miał ochotę się nim przejechać, jestem ciekaw opinii.
@uto-pence: Przepraszam, ale nie czuję się kompetentny by wyrażać opinie na temat tych skuterów, nie znam się na tym. Zaproponowałem jedynie tego Suzuki Address, bo niedawno też przymierzałem się do zakupu skutera 125 cm3 i wydawał mi się on fajną alternatywą dla Kymco Agility. Jak jesteś nim zainteresowany to spróbuj sobie załatwić jazdę próbną u jakiegoś dealera, i popytaj o opinie bardziej ogarniętych ode mnie :)