Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie, wiecie może gdzie można znaleźć kogoś chętnego na wypady w góry? Jakieś forum/facebook (z czego facebooka mniej toleruje) A może ktoś jest po prostu chętny?
Chciałem pochodzić sobie po górach, nie jakoś ekstremalnie, ale wziąć plecaki, gdzieś pojechać na 1 dzień czy na weekend z noclegiem czy tam w schronisku czy pod namiotem. Ba, nawet na zwykły spokojny wypad mogę się pisać. Mogę też do kogoś dołączył w razie czego. Choć ostrzegam że raczej dużo mówię...
Z chęcią wybiorę się z jakimś #rozowypasek jak ma chęć, ale właściwie liczy się dobra zabawa i dobre widoki, więc pasuje mi wszystko, byleby wyrwać się z miasta #wroclaw . W razie czego chciałbym się spotkać z jeden raz przed wyjazdem, żeby potem nie było narzekania w razie czego.
Spokojnie jak coś można pisać PW do mnie.
#gory #wycieczki #podrywajzwykopem (bo minimalnie też pasuje)
  • 13
Dodałbym jeszcze że mam 25 lat, bo to akurat ważna informacja, w szczególności na wykopie gdzie jest niezły rozrzut w wieku i nie każdy chce z każdym wiekiem mieć kontakt.
@Loloman: miałem kiedyś lokatora studenta to jeździł w każdy wolny weekend w góry, więc może na jakimś forum studenckim pwr / uw. na gumtree też są podobne ogłoszenia
@juzf: Tylko ze studentami jest ten problem że zwykle to są naprawdę duże ekipy, albo bardzo zgrane ze sobą. Mnie tam by zadowolił wypad nawet samemu, albo z 1 osoba do 4-5 max. Potem ciężko się poznać, znaleźć tematy i dobrze rozmawiać :) Z drugiej strony pewno takie osoby też tam są, muszę poszukać bo o tym nie myślałem akurat. Raczej jakieś facebookowe grupy czy fora tematyczne (choć tu się boję
@rbielawski: Super, zapisałem się!
@ProudMary: Dobra, tego nie przewidziałem że tak szybko miałbym okazję na wypad do Karkonoszy, może będę miał możliwość lekko zmienić plany które miałem, jutro będę pisał czy coś wyjdzie jakby co :)
@ProudMary: Cóż, ciężko rywalizować z Ironami, też miałem zamiar iść, ale właśnie wszystko idealnie mi wypada na ten weekend... Kolejny by mi bardziej pasował i można by się wybrać :)
@Loloman:
jest sporo for o tematyce turystycznej gdzie można się z ludźmi zgadać(na dwóch pierwszych zapoznaj się z zasadami przed pierwszym postem!):
PODRÓŻE NGT / mam wolne miejsce w aucie w góry w kierunku...

Jadę w góry i szukam/mam wolne miejsce w pojeździe

Wspólne przejazdy, wolne miejsca w aucie itp.

Od groma grup na facebook - ta niżej to kontynuacja martwego już serwisu na-kawe.net gdzie nawet sprawnie szło organizowanie wypadów w
Mam takie pytanie, wiecie może gdzie można znaleźć kogoś chętnego na wypady w góry? Jakieś forum/facebook (z czego facebooka mniej toleruje) A może ktoś jest po prostu chętny?


@Loloman: mieszkasz w okolicy Katowic? Możemy coś pomóc w temacie gór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skpb_katowice: No właśnie niezbyt :) Z Katowic to nie duży problem dostać się do gór :) Ale dzięki za propozycję.

@szemi: Super, dzięki wielkie, przejrzę to w wolnej chwili! I nie, raczej niczego nie odpierdzielam, a przynajmniej tak mi się się wydaje... :)

@Dare: Też muszę zobaczyć, dzięki!