Wpis z mikrobloga

TEST opaski MIBand 2 , smartband zlicza kroki o wiele lepiej od poprzedniej wersji, pomiar tętna działa prawidłowo (poza pomiarem w biegu), doskonale sprawują się powiadomienia, mamy informację o SMS, połączeniu telefonicznym, czy powiadomienia z aplikacji typu #facebook . Sam wyświetlacz jest słabo widoczny w pełnym słońcu, bateria wystarczy na 10-15 dni.
Zapraszam do pierwszej polskie recenzji wideo Xiaomi #miband 2
https://www.youtube.com/watch?v=-ughyusSF-A

Recenzja tekstowa: http://gadzet.telchina.pl/category/recenzja/
Za tydzień test kolejnego gadżetu #xiaomi, będzie też #smartfon prawie bez ramek bocznych.

Aby być na bieżąco z gadżetami z Chin proszę śledzić tag #telchina jak i Forum o chińskich telefonach
A wszystkich szukających ciekawych ofert z chińskich sklepów zapraszam do grupy Aliexpress Tanie kupowanie (nie jest to grupa śmieciowa i bez spamu reflinkami do gównopromocji )
#android #itemyzchin #gearbest #aliexpress #banggood #chinskiecuda
telchina - TEST opaski MIBand 2 , smartband zlicza kroki o wiele lepiej od poprzednie...

źródło: comment_qiruGju3wAnvAATffIv33W9prF2WWcWU.jpg

Pobierz
  • 18
@telchina: pozwolę sobie tu przekleić pytanie, które już zadałem wcześniej komuś innemu, ale nie odpisał mi:
czy dobrze rozumiem, że nie ma tutaj żadnej możliwości skonfigurowania powiadomień? Mam mi band 1 z kolorowymi diodami i skonfigurowałem sobie przez zewnętrzną aplikację różne kolory i style wibracji na różne powiadomienia. Na przykład telefon od jednej osoby na zielono, od innej osoby na niebiesko. Czy tutaj cokolwiek takiego da się zrobić?
@pkrr: Testuje opaskę blisko dwa tygodnie, a nie dwa dni. Pod słonce słabo, szkło nie jest antyrefleksyjne i ledwo dostrzeżesz co jest na wyświetlaczu, musisz obrócić opaskę tak aby nie odbijała słońca.
@profesorek92: Ze standardowym oprogramowaniem MiFit nie zrobisz tego, ale jest to możliwe z alternatywnym softem,


@telchina: testowałeś to? Jak to działa, masz własne ikonki, napisy, czy jak? O jakim alternatywnym sofcie mówisz, bo szukałem i te główne, najpopularniejsze apki nie mają jeszcze wsparcia dla band 2.