Wpis z mikrobloga

W liceum mój przyjaciel umówił mnie na randkę ze swoim kolegą.
Marka widziałam kilka razy przelotem na mieście a kumpel stwierdził, że idealnie do siebie pasujemy i że od jakiegoś czasu znajomy wierci mu dziurę w brzuchu o spotkanie ze mną. Trochę imponowało mi, że dwudziestolatek się mną interesuje.
Na randce okazało się, że świetnie nam się rozmawia i wygląda jeszcze lepiej z bliska niż z daleka i potrafi mnie rozbawić.
I wszystko dobrze żarło do momentu kiedy okazało się, że


Nie wiem, ale ten obraz przysłonił mi całą resztę.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na niczym innym nie mogłam się skupić i na jednym spotkaniu się skończyło.

Miałam wtedy z 16 lat i niezłe siano w głowie, ale w sumie na dobre mi to wyszło, bo już rok później został tatą a zaraz potem wyemigrował zostawiając dziewczynę z dzieckiem.
Trochę mi wstyd jeśli pomyślę o tym, że skreśliłam go tylko przez ten defekt :<

Odrzucilibyście kogoś w podobnej sytuacji po pierwszym spotkaniu czy dalibyście szansę?
#logikarozowychpaskow #zwiazki #truestory

Czy delikatne deformacje ciała odniesione w wyniku wypadku są w stanie zaważyć na tym czy kontynuujecie znajomość?

  • TAK 18.5% (274)
  • NIE 63.5% (943)
  • SPRAWDZAM 18.0% (268)

Oddanych głosów: 1485

  • 24
Nie wiem, ale ten obraz przysłonił mi całą resztę.( ͡° ʖ̯ ͡°)


@IspitOnYourGrave: No jak przysłonił, to nic się nie poradzi. Dzisiaj Faza na filmiku opowiadał o swoim fetyszu wobec dziewczyn z blizną na twarzy i nie to, że podzielam jego fetysz w takim stopniu, ale blizny po wypadkach na kobiecych ciałach też są dla mnie intrygujące. Ale np. gdybym się dowiedział, że dziewczyna, z którą randkuję,
@Mordeusz: Nie chciałam mu robić nadziei na więcej, bo nie dało się tego inaczej rozegrać. Na samą myśl o tym, że mógłby mnie dotknąć tymi kikutami przechodziły mnie dreszcze.
Jak byłam mała to jechałam z babcią autobusem z facetem bez nogi, któremu chyba wdało się zakażenie i strasznie śmierdziało od niego.
Paskudne wspomnienie ;_;
@IspitOnYourGrave: mógłby i nogi nie mieć jakby pod innymi względami był interesujący. Wygląd jest ważny, ale jakieś deformacje w postaci braku kończyn nie wpływają u mnie na postrzeganie innych osób. Gorzej jakby miał dodatkowe dwa palce albo trzecią nogę, bo to już jakieś mutacje.