Wpis z mikrobloga

@DobryProgramista: ja nie mam pojecia jaki mam poziom xD ale powiedzmy, ze czesto sie wyroznialam in plus, dogadam sie, zrozumiem, w pracy robie tlumaczenia

Nigdy nie umialam wkuwac slowek, nigdy. Zapamietuje, gdy sie przewinie iles razy w zdaniach. Poza nauka w szkole i na studiach, duzo ogladania filmow i seriali po en, to daje duuuuzo. Tlumaczenia i pisanie po en w pracy tez mnie rozwinely. Z jedna kumpela czesto zartujemy po
@DobryProgramista: ja angielskiego zacząłem sie uczyć w liceum dopiero, ale styczność z nim miałem od podstawówki: kreskówki na cartoon network i gry głównie, później pojawił się internet, filmy, jeszcze więcej gier, mmo i gadanie z innymi ludźmi, najwięcej dało chyba właśnie oglądanie filmów i anime z angielskimi napisami oraz gry ;)
@DobryProgramista: Używaj go. Czytaj, na początku sprawi Ci to dużo trudność. Rozmawiaj, jeśli tylko masz możliwość. Graj w gry po angielsku. Filmy tylko po angielsku/z napisami. Może najdziesz jakiegoś człowieka do rozmowy np. przez Skype?