Wpis z mikrobloga

Co te studenty to ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś na moim roku wysłał maila do prowadzącej wykład i ćwiczenia z niektórymi grupami:

Szanowna Pani doktor,


piszemy do Pani w imieniu grup: KrDUFr1011, KrDUFr1013 oraz KrDUFr1014 czyli wszystkich, z którymi mgr Michałło Białkoni prowadzi zajęcia z Rachunku kosztów na I roku SUM.


W przyszły piątek (14.06.2013) Pan mgr ustalił z nami termin kolokwium. Jednakże chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że poprzednie kolokwium, które było przygotowane dla ludzi z indywidualnym tokiem nauczania, nikt nie zdał. Dodając więcej, Pan mgr Michałło Białkoni nie raz chwalił się na zajęciach, że jego kolokwium zdają nieliczni.


Myślimy, że to nie o to chodzi żeby robić kolokwia, które nikt nie zdaje. Dlatego mielibyśmy do Pani doktor ogromną prośbę, powołując się na Pani wieloletnie doświadczenie i wiedzę, aby to Pani przygotowała dla nas kolokwium, które sprawdzi naszą wiedzę lub przynajmniej żeby Pani doktor wpłynęła na jego kształt.


Dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź,


KrDUFr1011


KrDUFr1013


KrDUFr1014

Wpis na fejsie:

Moje pytanie brzmi, który #!$%@? #!$%@? napisał to do Elfik?! Kto w ogóle pytał się o zdanie grup w tej kwestii?! Ja - i wiele innych osób, w


życiu się pod czymś takim nie podpisywałam. Komu tu się wydaje, że ma prawo wypowiadać się w imieniu 3 grup na raz i do tego oczerniać w tym mailu prowadzącego ćwiczenia?! Z niecierpliwością czekam na odpowiedź!!

tl;dr ktoś ma buldupy, że trzeba się uczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studbaza #studbazaproblems #studbazacontent Nazwiska zmienione celowo.
  • 6
@babisuk: @ruzena: na licencjacie takich rzeczy nie było, ale czego się spodziewać. Na SUM przyjęli mnóstwo osób, które z finansami i rachunkowością żadnej styczności wcześniej nie mieli. Dobry komentarz

Ja bym sie polecal troche pouczyc, z tego co slyszalem to niektorzy nawet nie wiedza co to jest rachunek zyskow i strat, a chca wszystko zdawac >bez zadnego wysilku. Jak sie przychodzi na finanse po skonczonym licencjacie z hodowli trzody chlewnej