Wpis z mikrobloga

open source Warden.


@spetz: gratuluje. Ale zawsze mnie smiesza projekty-odkrycia na .NET ktore na konkurencyjnej platformie sa od lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dlaczego uwazasz ze to jest jakies odkrycie ? nikt tego nigdzie nie powidzial, i co to znacyz konkurencyjna platforma ?


@michalfranc: o to mi chodzi, ze .NET ma strasznie malo bibliotek i mnostwo portuja z Javy, i w efekcie odkrywaja mnostwo rzeczy, ktore gdzie indziej sa juz od dawna.
Nie mam nic do tego projektu, taka ogolna refleksja
  • Odpowiedz
@M4ks: tak samo Java portuje z .NET-u i innych technologi, wszyscy wszedzie odkrywaja kolo na nowo dodajac cos nowego, tak dziala innowacja

Jak dla mnie zadna technologia nie konkuruje miedzy soba, to sa tylko narzedzia
  • Odpowiedz
@M4ks: strasznie mało? To nie wiem kiedy ostatnio się temu przyglądałeś ;). Poza tym, nie wzorowałem się na żadnym istniejącym rozwiązaniu, bo takiego nie znalazłem (jeżeli znasz narzędzie, które realizuje dokładnie ten sam cel w sposób analogiczny do mojego, to będę wdzięczny za info).
  • Odpowiedz
jeżeli znasz narzędzie, które realizuje dokładnie ten sam cel w sposób analogiczny do mojego, to będę wdzięczny za info


@spetz: Flux capacitor od Netflixa? Graphana?
  • Odpowiedz
@M4ks: to jest zupełnie co innego, głównym celem biblioteki, którą stworzyłem jest szybki i prosty sposób na tworzenie własnych aplikacji-monitorów, które mogą wykonać dowolny kod w zależności od tego co się wydarzyło, a nie dostarczanie kolorowych wykresów i statystyk (to tylko dodatek), z których poza tym, że ładnie wyglądają nic nie wynika, bo trzeba np. manualnie resetować instancję serwera, która przed chwilą padła. Tak na przyszłość, jeżeli już coś krytykujesz, to
  • Odpowiedz
prosty sposób na tworzenie własnych aplikacji-monitorów, które mogą wykonać dowolny kod w zależności od tego co się wydarzyło

Tak na przyszłość, jeżeli już coś krytykujesz, to proszę najpierw zapoznaj się dokładnie z tematem :).


@spetz: Wzajemnie, skoro dla ciebie flux capacitor to "tylko ladne wykresy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz