Wpis z mikrobloga

W wyborach parlamentarnych do Sejmu i Senatu w 2015 roku głosowało w Wielkiej Brytanii 54 460 osób spośród 63 tysięcy naszych rodaków i rodaczek, którzy figurowali w spisach wyborców. Z czego:

24% czyli 12976 osób głosowało na Kukiz'15
22.89% czyli 12374 osób na PiS
a 20% czyli 10812 osób na Korwin

Czyli dwie trzecie Polek i Polaków głosujących w Wielkiej Brytanii zagłosowało na partie mniej lub bardziej jawnie antyeuropejskie. Pogratulować wyobraźni i rozumu...

#brexit #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #bekaznarodowcow
  • 29
Dla Europy są dwie drogi - albo integracja i wspólne działanie albo podporządkowanie się Rosji. Nie ma innej opcji.


@motorniczy:
Idealna analogia do III Rzeszy - "głosuj na Hitlera, bo my Niemcy musimy działać wspólnie."

A tak w ogóle zostawiając już na boku oczywistą manipulację, która wmawia, że jak ktoś jest przeciwko komunie i faszyzmowi, to jest przeciwko integracji i wspólnemu działaniu - ciekaw jestem jakie to wspólne działanie masz na
@za_kilka_lat: "ciekaw jestem jakie to wspólne działanie masz na myśli mówiąc o organizacji politycznej zarządzonej przez dygnitarzy, którzy nie zostali wybrani demokratycznie?"

nie wiem czy jesteś tego świadomy, ale wybory do PE odbywają się we wszystkich krajach członkowskich

nie wiem czy zauważyłeś po wczorajszych wynikach "brexitu" tylko giełda w Rosji była na plusie, na Kremlu naprawdę się ze tego cieszą, Korwin nie ukrywa swoich sympatii do Putina, nic ci to nie
"ciekaw jestem jakie to wspólne działanie masz na myśli mówiąc o organizacji politycznej zarządzonej przez dygnitarzy, którzy nie zostali wybrani demokratycznie?"

nie wiem czy jesteś tego świadomy, ale wybory do PE odbywają się we wszystkich krajach członkowskich


@motorniczy:
Poczytaj sobie o ustroju UE. PE nie ma realnej władzy w Unii. A komisarze, którzy ją mają nie są wybierani demokratycznie. Tu nie ma nic do spisków, sympatii, antypatii itp. Tak po prostu
podporządkowanie się Rosji


@motorniczy: Czemu? Rosji? Temu kraikowi z PKB na poziomie Indii? Obudź się, nie żyjemy w XX wieku. Rosja to karykatura, kadłubek ZSRR o marzeniach wielkości, a de facto przegrywają wojnę o wpływy z USA na wszystkich frontach i to z kretesem. Właściwie to ze swoją gospodarką to Rosja mogłaby dołączyć do UE jako kraj rozwijający się.

UE prowadzą ludzie bez wyobraźni, pełni głupich idei, więc taki prztyczek w
@dudel02: czy czytasz na czym polega ich "prounijność"? Polega na zatrzymaniu integracji i rozpieprzeniu UE. To jest ich "reforma". Przecież oni cały czas mówią że Polska suwerenność jest zagrożona. Jedyna siła zmierzająca do naszej integracji w UE i silnej samej UE to PO i Nowoczesna. Dlatego też Tusk został przewodniczącym UE a nie ktoś z PiSu :)
widzisz nawet USA wymiękły z tarczą antyrakietową gdy Putin powiedział niet.


@motorniczy: USA wymiękło bo był kryzys i walczyli o każdy cent, a nie dlatego, że się Putina boją XD

obwód kaliningradzki


XDDDDD Ten sam, który nasze wojska mogą zająć w 12 godzin? Gówno wiesz o wojnie.
@Tical25: poczytaj dlaczego Obama wycofał się z tarczy antyrakietowej, co mu wówczas powiedział Miedwiediew. USA nie wymiękło z powodu kryzysu bo tego by nawet nie poczuli w budżecie zbrojeniowym, a dla nich byłoby to realne wzmocnienie ochrony przed ruskimi ICBM (niszczenie pocisków w początkowej fazie lotu). Miedwiediew powiedział jednak że w takim wypadku zainstaluje iskandery w obwodzie kaliningradzkim i pierwsze uderzenie pójdzie na polskie BMD.

Nasze wojska nie nadają się do
poczytaj dlaczego Obama wycofał się z tarczy antyrakietowej, co mu wówczas powiedział Miedwiediew.


@motorniczy: Ja to doskonale wiem, podobnie jak wszyscy rzetelni stratedzy. Masz opisane to poniżej.

http://wei.org.pl/na-biezaco/bezpieczenstwo/run,amerykanski-pivot-na-pacyfik,page,5,article,1468.html

a dla nich byłoby to realne wzmocnienie ochrony przed ruskimi ICBM

Oni nie potrzebują żadnej ochrony przed Rosją. Putin nigdy nie zaatakuje USA.
@Tical25: hahaha pivot na Pacyfik, ja też lubię Bartosiaka :) Ale piszesz nie na temat.

Tu jest oświadczenie Rosji, po którym USA wycofały się z pomysłu o tarczy.

http://www.sfgate.com/news/article/Russia-to-deploy-missiles-near-Poland-3187024.php

"Putin nigdy nie zaatakuje USA" - normalnie jesteś geniuszem doktryny wojennej!!! :D

Żebyś się nie męczył bo pewnie za długi artykuł dla ciebie, to tylko fragment:

"Medvedev said Iskander missiles would be deployed to Russia's western enclave of Kaliningrad, sandwiched between Poland
"Putin nigdy nie zaatakuje USA" - normalnie jesteś geniuszem doktryny wojennej!!! :D


@motorniczy: Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć jaki jest stosunek sił USA i Rosji, oraz to, że nie zmieni on się znacząco za życia Putina.

hahaha pivot na Pacyfik, ja też lubię Bartosiaka :) Ale piszesz nie na temat.


to jest na temat, ale ty się nie znasz na temacie. Wycofali się bo zbierali siły na Pacyfik, a nie
@Tical25: bełkot, nie masz pojęcia o czym piszesz, pivot na pacyfik nie oznacza wycofania się z Europy tylko z Bliskiego Wchodu. Tarcza poległa właśnie przez twarde stanowisko ruskich, to jest rok 2008, pivot to wynalazek roku 2011. Rosja stanowi ogromne zagrożenie dla Polski i UE którą rozbija właśnie wspierając skrajną prawicę czyli takich osłów jak tu pełno na wykopie.

Jeszcze raz - dla Polski NIE MA innej drogi, albo Rosja, albo
pivot na pacyfik nie oznacza wycofania się z Europy tylko z Bliskiego Wchodu.


@motorniczy: To mi powiedz z łaski swojej ile wojska zostało w Europie?

to jest rok 2008, pivot to wynalazek roku 2011.

Serio myślisz że nie planowali tego przed rozpoczęciem działań?

Jeszcze raz - dla Polski NIE MA innej drogi, albo Rosja, albo silna obecność w silnej UE.

jesteś kłamcą albo płatnym trollem.
wystarczy że ma broń atomową i obwód kaliningradzki, widzisz nawet USA wymiękły z tarczą antyrakietową gdy Putin powiedział niet.


@motorniczy: Co Ty za przeproszeniem pitolisz? Budowa tarczy juz sie rozpoczela. Cala Twoja teza do kosza.
https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/redzikowo-rusza-budowa-tarczy,643315.html&ved=0ahUKEwjJpJf468LNAhVsG5oKHe8WC_gQFggaMAA&usg=AFQjCNH0MsGsYPFyT_EAwlDdUDY6ZmJRww&sig2=G_nk_H5-HdsQfGBkMy7egQ