Wpis z mikrobloga

Skąd u was ten ból d--y o decyzję w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii z UE. Kiedy Polsce skończą się dotacje to też będziecie chcieli wyjścia. Skoro Wielka Brytania wkłada więcej do samej Uni niż z niej dostaje i jest dosłownym koniem pociągowym całego kontynetu to nie dziwne, że chcą wyjścia kiedy sami sobie doskonale poradzą a i tak wiadomo, że cały kontynet będzie walczył o ich względy. Co do osób mieszkających na wyspach to sami podjęli decyzję o emigracji, osobiście nie znam człowieka który by żył biednie czy na skraju biedy pracując, rozwijajć się w Polsce i w większej mierze zawdzięczamy to właśnie tej "lewackiej" Uni.
Polaczki chciały wydymać Królową na social to teraz Królowa wydyma ich.

#brexit #oswiadczenie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BadHabit: Well, wszelkie prognozy wskazują na spowolnienie gospodarki UK względem tego co by było gdyby zostali w UE, to ma być ,,bycie koniem pociągowym"?

osobiście nie znam człowieka który by żył biednie czy na skraju biedy pracując, rozwijajć się w Polsce

W Polsce takich osob jest mnóstwo o_O
  • Odpowiedz
@BadHabit: pieniadze to nie wszystko. Ja np wyjeżdżam, żeby moje dzieci nie musiały być Polakami. Wolę, żeby wspominały ten kraj jako sielską ojczyznę rodziców, z ładnymi zabytkami i pierogami.
  • Odpowiedz
@alex-fortune: A nie uważasz, że to już ich decyzja? Może są przygotowani na tymczasowe spowolnienie gospodarki i stąd tak duża zmiana w ich Kraju. Chociaż nie wierzę, że cała Europa się na nich wypnie i oni na tym stracą, nie ma na to najmniejszej szansy, nawet jak opuszczą Unie.

Oczywiście, że są ale to jest też kwestia tych osób. Oczywiście rozumiem sytuacje w których jest patologia, pijaństwo czy po prostu
  • Odpowiedz
@Nabucho: Ale Twoje dzieci rodząc się w Polsce automatycznie stały się Polakami teog już nie zmienisz.

"Wolę, żeby wspominały ten kraj jako sielską ojczyznę rodziców, z ładnymi zabytkami i pierogami" No i dzięki takiemu myśleniu nasza gospodarka jest jaka jest bo pół Polski tak pomyślało. Najlepsze jest to, że to Twoi rodzice podarowali Tobie taką "sielską Polskę" a Ty właśnie plujesz im w twarz, odwracasz się na pięcie i mówisz
  • Odpowiedz
@BadHabit:

A nie uważasz, że to już ich decyzja? Może są przygotowani na tymczasowe spowolnienie gospodarki i stąd tak duża zmiana w ich Kraju


Nie wiem kim trzeba byc by decydować się świadomie na spowolnienie własnej gospodarki
  • Odpowiedz
@alex-fortune: "Z ciekawości, masz rodzinę, pracujesz tutaj, utrzymujesz kogoś? Średnia w tym kraju wynosi około 2800 netto ( z tego co pamiętam ), za taką kasę ciężko mówić o życiu na godnym poziomie. ;) "

Mówisz o Polsce?
  • Odpowiedz
@etkath:

Absurdalne tezy. Interesy i pieniądz idą obok tej całej szopki. Jeśli opłacało się robić biznesy z UK, to daje się będzie opłacać.

I call bullshit. Wiele interesów ( chociażby Ryanair ) mówił otwarcie, że interes się z UK opłaca ze względu na sytuacje legislacyjną. A takich miejsc jest więcej, ktoś tutaj na mirko nawet wrzucał list swojego pracodawcy, który skrupulatnie wyliczał, jakie problemy będzie niósł dla nich brexit ze
  • Odpowiedz
@BadHabit: moi rodzice akurat popierają mnie w stu procentach - to, co mi podarowali, to kosmopolityczne i megakapitistyczne wychowanie, więc nie do końca jest to Polska. dzieci jeszcze są nawet nie poczęte, choć czas najwyższy. Co do reszty tego, co piszesz, to oczywiście masz rację, że odwracam się na pięcie itd. Ale ten kraj ma na mnie (i na Ciebie też) tak samo w------e, jak nie bardziej. Poza tym, szczerze
  • Odpowiedz