Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
Właściwie to mój post mógłby być źle zrozumiany. Jedyne co mnie odróżniało dzisiaj od kuca to brak włosów, które to mi wypadły ;( A pogoda na czarne bojówki była taka, że w spodniach mogłyby mi się zrobić jajka na twardo ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mistrzplanowania
  • Odpowiedz
@sorek: pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°) też kiedyś chodziłam ubrana na czarno i w glanach ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo miło wspominam te czasy, a glany wciąż w szafce na buty stoją w razie gdyby mi się zechciało nałożyć je jeszcze kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek: Śmiechy chichy ale sam postanowiłem sprawdzić jaka jest różnica i oto moje wnioski. Glany vs trampki, trampki lżejsze od glanów to fakt, ale noga poci się w trampku gorzej niż w glanie więc ostatecznie 1:1. Czarne ubrania vs kolorowe ubrania, czarny t-shirt w upał rzeczywiście nieco mocniej grzeje niż np biały ale przy spodniach nie ma już już tak wyraźnej różnicy więc mała przewaga kolorowych ciuchów. Inną kwestią są
  • Odpowiedz
@gupilogin: A ja się nie do końca zgodzę. Spędziłem dzisiaj koło 10h w skórzanych wysokich butach i długich spodniach. Po powrocie zdjąłem buty i postanowiłem sprawdzić co w środku - kompletny brak złych zapachów. Czuć było w sumie tylko skórę. W ciagu dnia tez nie czułem jakiegoś zmęczenia. Buty z cienkiej skóry, takie prawie eleganckie. Długie spodnie OGROMNIE się różnią w zależności od koloru, odczuwalne przy siedzeniu w słońcu. Dzisiaj
  • Odpowiedz
@sorek: Też taki byłem - miałem 16 lat - na dworze +40 stopni a ja długie czarne spodnie, czarna koszulka i glany xD

Szatan ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz