Wpis z mikrobloga

@trololo55: Oglądałem kilka 328i i większości przypadków ich przeszłość pozostawiała sporo do życzenia. Ciężko było znaleźć coś fajnego w tym budżecie do tego na FV23% i z niskim przebiegiem jak na ten rok (2012, 37 tys. km). Te auto przynajmniej sprawdziłem gdzie się dało i wygląda ok :-)

@yoda90: tak, bezklikowe. Fakt, na początku dziwnie, ale szybko się przyzwyczaiłem :-)
  • Odpowiedz
10 miesiecy temu miales problem z kasa na naprawe jakies 20letniego japonczyka a teraz to


@bazingaxl: fakt, jeździłem Toyotą, ale nie 20 letnią i nigdzie nie pisałem, że mam problem kasą na naprawy - chyba z kimś mnie pomyliłeś ;-) Po prostu auto nie było żadnym moim priorytetem (robiłem małe przebiegi), chociaż już wtedy rozważałem zakup czegoś lepszego. Ostatnie inwestycje w poprzednie auto utwierdziły mnie w przekonaniu, że jednak czas na zmianę. Stwierdziłem, że raz się żyje i jak szaleć to szaleć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

przepraszam co to za firma ze tak
  • Odpowiedz
@Kreation: Ta konstrukcja jest już poprawiona. Problem z tym silnikiem był w poprzedniej generacji (E90 i tam była akcja serwisowa).
W 2015 r. był lifting, więc pewnie w okolicach 2018 r. doczekamy się następcy (w tym roku pojawiła się nowa 7, w przyszłym roku ma się pojawić nowa 5).
  • Odpowiedz