Wpis z mikrobloga

Juz z 10 lat poruszam sie motocyklami i mam beke w tych wielkich motocyklistow traktujacych to tak powaznie jak nie wiem co xD jedno zycie jeden cel, naklejki o lusterkach, te dyskusje na forach, wielcy pasjonaci, 1000 zdjec na fejsie itp.

#!$%@? mnie cala ta otoczka, garaz z plakatami z moto, podnieta wycieczkami itp.

Ale o co chodzi. O styl ubioru. Ja jak jade na przejazdzke to zakladam jakies skorzane spodnie, kurtke, na enduro na poligon zawsze 100% ochraniaczy, buzery bajery.

Ale #!$%@? nie rozumiem jak mozna #!$%@? sie w pelen rynsztunek i jechac bo bulki do sklepu czy do mak donalda czy cos. Jasne, powiecie ze kolega przy takim czyms umar bo tir go jebnal. Na prosze was.

Ostatnio bylem w Ciechocinku. Z lodzi jest pare km ale zalozylem normalne spodnie, kurtke skorzana, buty na moto i pojechalem. Na miejscu buty zmienilem na normalne, reszta do kufra i na wycieczke. A te #!$%@? debile xDDD w 35 stopniach chuuuj wielcy motocyklisci w skorach, dupska zapocone ale kombinezon jest. #!$%@? tam moze z daleka to jeszcze.

Ale dzis to juz w ogole jest masakra, jestem wlasnie w urzedzie komunikacji, goraco jak jasny #!$%@?, a te matoly normalnie skory, ochraniacze, siedza po 2 3 godziny i sie poca xD no ale pasja motocykle itp

Dla mnie to jest jest debilizm i przesada w fanatyzmie, serio by umar jadac po miescie kawalek? Jak sie boi to niech autem przyjedzie

Niby nie moja sprawa ale serio no bez przesady

A takie tsm #oswiadczeniezdupy #motocykle #motoryzacja #bekazpodludzi
  • 51
@fotograf_warszawiak: nie no jasne, jesteśmy dorosłymi ludźmi, więc każdy troszczy się o swoją dupę, ale rozumiem, że w łazience masz nakładki antypoślizgowe co by się nie wywalić podczas prysznicu?
Wiesz, ta cała dyskusja jest o zachowaniu umiaru. W zimę chyba nie zawsze wychodzisz na dwór w rakietach i grubym zimowym skafandrze. Rozumiem też jak ktoś jedzie z kimś, wtedy dochodzi dodatkowy czynnik i wolę, żeby było bezpieczniej ze względu na pasażera.
Pobierz Gadzinski - @fotograf_warszawiak: nie no jasne, jesteśmy dorosłymi ludźmi, więc każdy...
źródło: comment_VoVx7jI9cili9DtyaaNsIsjzCA6cU3Ir.jpg
@PMV_Norway: @wywijas: @gerard-kowalski:

Niektorzy widze mysla ze nie ma nic pomiedzy #!$%@? sie w pelen kombinezon i 500 ochraniaczy a pojechaniu w stroju kapielowym. Ale zyjcie dalej w swoim swiecie skrajnosci i siedzcie w urzedach i w makdonaldach przy 35 stopniach w kombinezonach motogp.

Mialem niestety kilka gleb w zyciu. W enduro nie licze bo sie lezy non stop. J jakos #!$%@? zyje, a nie mialem kombinezonu kubicy ani
@Messix: chodzi o skrajnosci, trzeba miec na uwadze, ze przy wysokiej temp w lecie ( w niedziele ma byc w krk +36°C) warto miec na sobie jakas ochrone tak czy siak. Zwlaszcza, ze teraz jest multum mozliwosci.
Nie trzeba rezygnowac z ochrony na rzecz podkoszulka, jak sie w PL jezdzi kazdy wie.
3 tyg temu pojechalem do sklepu, wjechali mi w dupe, kurtka i buty zrobily robote.
Jakbym mial
@Messix: A ja tak zapytam trochę o co innego: każdy tu pisze, że wypadki itd. itd., nawet w drodze po bułki do sklepu, ale dlaczego te wypadki? Samochody w was wjeżdżają czy co? Nigdy motorem nie jeździłem, no ale zapewne jakaś super sztuka to to nie jest żeby przejechać 1km do sklepu szczególnie jak ktoś jeździ parę lat.
kod@Porana123: ja mialem gleby bo raz #!$%@? sie w dupe busowi, raz bo przejezdzajac przez mokre tory wzdloz #!$%@? o raz bo mi sie gumowac zachcialo. Dlatego mowie ze 99% da sie ominac, nawet jak ktos ci zajedzie albo wyjedzie to motorem bez problemu omijasz no chyba ze kuzwa jestes slepy, nie myslisz i #!$%@? przez miasto

Obejrzyj sobie na yt filmy z wypadkami z motocyklami to 9/10 to mozna bez
@Messix: Podobno częstą przyczyną wypadków jest brak doświadczenia ( u początkujących) oraz przecenianie własnych umiejętności ( u motocyklistów z dużym stażem). U Ciebie jest to drugie, wszystko umiem, wszystko rozumiem, 99% wypadków da się uniknąć, co Ci frajerzy się tak ubierają bo jeździć nie potrafią i się boją, patrzcie na mistrza :P