Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@klik34: kawa+ jakaś słodka bułka hehe xD ,Omlet 1 k kalorii ( 5 jajek, białko smakowe, na wierzch banan, dżem trusawki), obiad standard 100g jakichś węgli i 500g mięsa obojętnie jakiego, kolacja 200g węgli z czymkolwiek np. zbledowane truskawki albo dopychanie waflami ryżowymi, jak chce się więcej białka to z twarogiem na słodko, warzywa jak mam ochotę albo jak sumienie ruszy bo mało ich jem.
@stefan8800: #!$%@? propsy w #!$%@?. Ja chcę zredukować też, mówisz, że wystarczy mniej #!$%@?ć? Od paru dni udaje mi się jeść na prawdę mało, jak jestem głodny to tak z 2-3 godzinki zapijam wodą/herbatą bez cukru, dopiero potem jem posiłek nie do #!$%@? się, ale tak prawie do syta. Plus ćwiczę siłowo w domu, dwa hantle plus kalisteniczne bajery. Polecasz coś jeszcze do tego?
Aktualnie największy problem mam z przerzuceniem się
@RagnarLodbrok: Redukowanie czasem jest #!$%@?, miałem zastój na 2200 kalorii i mi waga zaczęła znowu spadać jak dołożyłem kalorii i węgli do diety. Więc nie można też przesadzać w drugą stronę, bo organizm uzna, że jest #!$%@? sytuacja z jedzeniem i zacznie paradoksalnie bardziej tłuszcz oszczędzać i go odkładać. Najlepiej sobie jakimś zwykłym kalkulatorem kalorii wyliczyć swoje zapotrzebowanie i sobie liczyć te kalorie na co dzień. Polecam przy redukcji dużo chodzić,
@stefan8800: czyste bmr wychodzi mi 1940kcal, wg Ciebie ile powinienem kcal dziennie wcinać ? jadę tydzień na 2100 a w treningowe 2600 i nie wiem czy to nie za mało... wczesniej nigdy nie liczylem kalorii, 86kg, 180 cm, dzięki za info ( ͡° ͜ʖ ͡°)