Wpis z mikrobloga

Słyszeliście już te historie? Laska w kiblu w galerii krakowskiej znajduje portfel, odnajduje właściciela który okazuję się być osobnikiem śniadej cery. Ów ciapek w ramach podziękowań ostrzega typiare o zamachach które organizuje podczas ŚDM xDD
Ja p------e, już 4 raz słyszałem od kogoś "moja koleżanka znalazła porftel i..." XDDD
#krakow #sdm
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zackson: lepsze było jak opowiadali, że w Galerii Jakiejśtam kobiecie uradli dziecko, zamknęli sklep, zaczęli szukać i znaleźli dziecko z ogoloną głową w łazience. Podejrzewają, że ma to związek z handlem ludźmi :P
Słyszałam to z 5 razy: "A koleżanka mi mówiła..."
  • Odpowiedz
@zackson: Podobnie w podstawowce bylo. Dziewczyna z 8 klasy wywolywala duchy i zeswirowala, bo nie umiala odprowadzic ducha na tamten swiat. Duch ja nawiedzal az zeswirowala. Rozne historyjki kraza w spolevzenstwie.
  • Odpowiedz
@zackson: Ja słyszałem tę historię (ale sprawa działa sie na rynku) od sąsiadki, której to córka była bohaterką tej sytuacji. Kiedy zaczęła opowiadać, przerwałem jej w połowie i dokończyłem za nią. Prawie jej oczy wyskoczyły ze zdziwienia, dodam, źe babka ma ponad 50 lat, jest wykształcona, i nigdy bym jej nie posądzał o świadomą ściemę. Po prostu usłyszała historię i sobie dokolorowała o swojej córce. Ludzie to są ( ͡
  • Odpowiedz
Laska w kiblu w galerii krakowskiej znajduje portfel, odnajduje właściciela


już początek tej wersji strasznie c-----y. albo laska była w męskim kiblu (po co?) albo znalazła męski portfel w damskim kiblu (i chciała szukać faceta, który bywa w damskim kiblu?)

dx
@zackson:
  • Odpowiedz
@zackson: @mozaika: Ten o zgubionym portfelu i o dziecku z ogoloną głową słyszałem dziesiątki razy. Najlepsza jest konsternacja jak mówię, że słyszałem to już kilka razy albo niedowierzanie ("ale to przecież moja koleżanka mówiła, że znalazła ten portfel")
  • Odpowiedz
@zackson: a moj kolega...... ;) to ciapacie po wypadku udzielal pierwszej pomocy, po przyjezdzie karetki ostrzegl on mojego kolege aby nie robil zakupów w wielkich galeriach przed swietami
  • Odpowiedz