Wpis z mikrobloga

Ale zaliczyłem wtope jadąc do wieliczki wsiadaly na przystanku dziewczyny gdzieś na prokocimiu takie młode no i tak stoją sobie widzę jedna ma zaokrąglony brzuszek no to palnalem bo ustapiam jej miejsca i mówię żeby usiadła skoro w ciąży. Koleżanki jej w śmiech ona wcieta a ja zrozumiałem ze nie jest w ciąży i siedzę teraz i nawet nie wiecie jak mi jest głupio :) #takbylo #mpk
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nogazwezza: nie rozumiem? Może przemilczy, może nie, nie znam tej konkretnej osoby. Ja bym miała gdzieś taki komentarz, bo co on niby zmienia?
@michalo94: ale z opisu wynika, że ta konkretna osoba nie była spasiona, tylko miała dużo tłuszczu na brzuchu. Jak ktoś ma nadwagę to oczywiście powinien się leczyć, ćwiczyć, stosować odpowiednią dietę.
  • Odpowiedz
@laoong: tak jak napisałam - znam osoby, które jedzą głównie kebaby, pizze, czipsy, wysoko przetworzone jedzenie i piją napoje gazowane typu cola, a i tak mają niedowagę (co nie znaczy, że są zdrowe).
  • Odpowiedz
K---a, ale jest spora różnica między bebechem z tłuszczu, a ciążowym.


@pietryna123: niby tak, zawsze tak też myślałem, potem pojechałem do w miarę młodej jeszcze ciotki której nie widziałem 5 lat i nie wiedziałem czy mam jej gratulować (bo nie spodziewałbym się że będą chcieli jeszcze dzieci, a głupio nie gratulować) czy milczeć. Do wszystkiego dochodził fakt że ona była zawsze bardzo szczupła, na twarzy dalej lekko widać kości.

Cóż,
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: Przeraźliwe tycie, to też brak higieny. Jak ktoś waży 150kg i w-------a 5 paczek chipsów dziennie to tak samo jakby się nie mył. Doczekaliśmy czasów kiedy można powiedzieć komuś że śmierdzi fajami, dobrze było by doczekać czasów w których normalna będzie stygmatyzacja grubasów.
  • Odpowiedz
@cichy1405: oczywiście. Ale 150 kg to już chorobliwa otyłość i nie sądzę, że taka osoba w ogóle jest w stanie o siebie zadbać (dokładnie się umyć, ogolić, pomalować, zrobić pranie, rozwiesić, wyprasować itd. )
  • Odpowiedz
@no_i_w_ogle: Są i każdy który waży 150kg ważył kiedyś 80kg. Tycie wynika z lenistwa, łatwiej kupić hot-doga albo kebsa, niż ugotować brokuły. A brak higieny wynikający z lenistwa trzeba napiętnować, choćby dla zdrowia społeczeństwa.
  • Odpowiedz