Wpis z mikrobloga

I liczysz, że te wszystkie "proud to be tran-alien-female-sadomaso-pedo-gej" plusują tylko jemu podobni a nie lewaki ;>?


@Python: Nic takiego nie napisałem/

Sugerujesz, że "normalni homosie" to tylko opowiastki?


Och, na pewwo tacy istnieją. Tylko, że prawactwo lubi ich stawiać jako wzór "jesteś homosiem to dupa cicho i nie się nie wychylaj".
Tylko, że prawactwo lubi ich stawiać jako wzór


@BarekMelka: Tak, lubi ale nie z tego powodu co podałeś.

Seksualność jest sprawą prywatną i domeną dość drażliwą jak się jej nadużywa publicznie. Ludzie heteroseksualni jakoś się nie obnoszą z dumą do podstawowych czynności fizjologicznych.

Sam jestem (inb4 #gimboateizm i #atencja) ateistą i często widzę osoby po lewo udowadniające (skrót myślowy, nie da się udowodnić nieistnienia - wiem) fizyką i chemią brak
Czemu ktoś miałby być dumny z ukierunkowania tego popędu?


@Python: Zacytuję sam siebie.

Ciekawe pytanie. Otóż w świecie przyszłości, bez nietolerancji oraz dyskryminacji nie będzie powodu, by być dumnym z orientacji seksualnej (z powodu, o którym piszesz). Będzie to rzecz absolutnie zwyczajna. Niestety, w takim świecie nie żyjemy. Przyznanie się do odmiennej orientacji jest trudne społecznie - wielu bliskich może tego nie zaakceptować, można mieć problemy z adopcją dziecka itd. Dlatego
@BarekMelka: Ale wiesz, że świat nie działa tak ze racje ma ten co głośniej krzyczy?

Wyobraźmy sobie firmę która oferuje usługi. Może krzyczeć że jest najlepsza i do paru pozerów to dotrze ale znakomita większość ludzi będzie powoli budowała świadomość marki, a sama firma powinna ciężko na swoją renomę zapracować.

Tak samo jest z osobami homoseksualnymi- to może się wydawać niesprawiedliwe że któraś orientacja musi zapracować na "normalność" kiedy inna ma