Wpis z mikrobloga

@BarekMelka: Twoim zdaniem. Moim jest to właśnie zakrzyczenie.

Budowanie świadomości marki to osoby które zamiast sie obnosić ciężko pracują na to, że kiedy zdecydują sie nam powiedzieć o swojej odmienności mowisz "kurde, to normalni kolesie, nie mają nic wspólnego z tymi żalosnymi akcjami z TV".

Oczywiście to moje zdanie, do mnie dociera bardziej podany przypadek.
  • Odpowiedz
Ludzie heteroseksualni jakoś się nie obnoszą z dumą do podstawowych czynności fizjologicznych.


@Python: A mają do tego pełne prawo. Tak samo jak homoseksualiści. Ci drudzy z tego prawa korzystają. Bo mogą!
  • Odpowiedz
@PuffinusGravis: Wrzucając wpisy o gejach, flagi itp to przypomniało mi się:-)

Przychodzi facet do spowiedzi i od razu mówi księdzu, że jest gejem i uprawia seks z innymi facetami
Czy żałujesz, Synu, tego grzechu?
- Jakiego grzechu?
- Co z ciebie
  • Odpowiedz
@Azot: W kontekście nazi-white-pride widzę różnice.

Natomiast globalnie mam prawo na podstawie faktów zauważyć że jedna grupa społeczna osiągnęła więcej niż inna. Nie rozumiem demonizowania wskazywania liderów cywilizacyjnego wyścigu. Ktoś jest lepszy, ktoś gorszy trzeba umieć to zaakceptować nawet na skalę globalną.

  • Odpowiedz
Popieram zarówno gejów jak i hetero, którzy nie muszą na każdym kroku być dumnym z kim uprawiają seks.


@Python: Yhm, a jak reagujesz na prawaka, który mówi, że geje powinni siedzieć w piwnicy i się nie wychylać bo są szkodliwi dla otoczenia. I można ich tolerować, jeżeli postarają się żyć jak hetero i nigdy nie okazać, ze są homo?

Bo oczywiście CIEBIE taki problem nigdy nie dotknie. Ty go obserwujesz
  • Odpowiedz
Ktoś jest lepszy, ktoś gorszy trzeba umieć to zaakceptować nawet na skalę globalną.


@Python: I rozumiem że zignorujesz fakt, że jedna rasa wzbogacała się masowo poprzez ekstrakcję zarówno surowców jak i niewolniczej siły roboczej drugiej rasy? O celowej destabilizacji polityki suwerennych państw nie wspominając?
  • Odpowiedz
I rozumiem że zignorujesz fakt, że jedna rasa wzbogacała się masowo poprzez ekstrakcję zarówno surowców jak i niewolniczej siły roboczej drugiej rasy? O celowej destabilizacji polityki suwerennych państw nie wspominając?


@Azot: Eh czysto hipotetycznie.

Czy jeżeli przyleci teraz wyprzedzająca nas technologicznie rasa obcych i nas zniewoli i zaprzęgnie nas do niewolniczej pracy to zrobi to dlatego że jesteśmy od nich lepsi czy gorsi?
  • Odpowiedz
@Python: eh, czysto hipotetycznie

Dokładnie tacy sami, jako że niewolnictwo istnieje i na naszej planecie od zarania dziejów.

Lepsi oczywiście bylibyśmy gdyby nas zniewolili podczas gdy my nie mielibyśmy długiej historii niewolnictwa.

Czy jeśli ktoś napadnie twoją matkę w ciemnej uliczce i zgwałci to jest od niej lepszy czy gorszy? Zgodziłbyś się żeby ktoś taki potem latał w paradach i celebrował to co zrobił?
  • Odpowiedz