Wpis z mikrobloga

Niedawno jakaś mirabelka zrobiła #pokazmorde "z łóżka" i została oskarżona o to, że m.in. wygląda jak facet i że wykopki by uciekły jakby się przy niej obudziły, Wy chyba sądzicie że my śpimy w makijażu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A więc tutaj, specjalnie ode mnie, zaszumione zdjęcie z tej samej bezsennej (chociaż z kawą nie przesadziłam #pdk) nocy gdy te same pieprzone ptaki też nie dawały mi spać. Ćwir ćwir, #!$%@?. Już od 3:30.

M.....u - Niedawno jakaś mirabelka zrobiła #pokazmorde "z łóżka" i została oskarżona ...

źródło: comment_tlX1EOTrFnAzFcoRszDc7k5RH4fnC03q.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MissCthulhu: Nos za duży, brwi za grube, dziwne poliki, otłuszczone ramię, dolna warga jakaś taka dopakowana, prawe oko Ci zjeżdża, kolczyk wygląda jak kleszcz, a samo zdjęcie takie #!$%@? zaszumione że chyba robione obieraczką do kartofli ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@bezoka: JEST! JEST! MAM DZIEŁO MISTRZA! TAKI BYŁ PODSTĘPNY CEL TEGO #pokazmorde <3
Dziękuję :*

@kretyn: Co jest z nimi nie tak? W pełni naturalne, ciemne bo mam ciemne włosy, wydepilowane tam gdzie trzeba, nienarysowane przynajmniej.

@HrabiaTruposz: plus nie śpię po nocach, więc #!$%@? ze mnie partnerka tak na co dzień, ogólnie -1/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz