Wpis z mikrobloga

Niedawno jakaś mirabelka zrobiła #pokazmorde "z łóżka" i została oskarżona o to, że m.in. wygląda jak facet i że wykopki by uciekły jakby się przy niej obudziły, Wy chyba sądzicie że my śpimy w makijażu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A więc tutaj, specjalnie ode mnie, zaszumione zdjęcie z tej samej bezsennej (chociaż z kawą nie przesadziłam #pdk) nocy gdy te same pieprzone ptaki też nie dawały mi spać. Ćwir ćwir, #!$%@?. Już od 3:30.

M.....u - Niedawno jakaś mirabelka zrobiła #pokazmorde "z łóżka" i została oskarżona ...

źródło: comment_tlX1EOTrFnAzFcoRszDc7k5RH4fnC03q.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tehSpirit: kiedyś byłam pulpecikiem i dalej trochę jestem, ale tylko trochę; bieganie i przyjęcie właściwych leków hormonalnych zrobiło swoje, szafę musiałam wymieniać. No i żarełko, a raczej jego brak. :3
@Hrabia_Karolescu: kolczyk odhaczony, brwi też, lecim dalej. :D
  • Odpowiedz
@tehSpirit: trwa dalej; powiedziałabym, że dwa lata temu pierwsze kroki były zrobione, ale dopiero od kilkunastu miesięcy w pełni świadome żywienie (czyli nie głodówki a potem napady na lodówkę) i duuużo latania po mieście, zmiana nawyków i budowanie tego od postaw. Mam wykupioną migawkę, ale jak nie muszę być gdzieś "na godzinę" to idę z buta czasami nawet do centrum. Sam spacer dużo daje, a marszobiegi to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@Rimfire: ...w sumie to sekunda roboty w PSie; mogłam o tym pomyśleć. ∩( ω)∩
@akcza: bo są w sieci lepsze miejsca na udostępnianie własnych cycków, jak już komuś się zachce. Reddicie, patrzę na ciebie. Ktoś wstawiał kiedyś porównanie ze zdjęciem tej samej dziewczyny tutaj, i na reddicie - nie muszę chyba mówić na korzyść jakiego portalu wypadło...
  • Odpowiedz