Wpis z mikrobloga

@stolemy: Nie zajmuje dwóch miejsc tylko siedzi na tym bliżej alejki, a poza tym ja też nie jestem w stanie obserwować każdego człowieka, który wchodzi do autobusu. A może ta babka gada sobie z koleżanką? A poza tym nie problem powiedzieć przepraszam i usiąść. Ubezwłasnowolnieni są?
  • Odpowiedz
@pss8888: Dokładnie tak, bo tak jak wspomiał jakiś mireczek wyżej może zaraz wysiada i zrobiłby jeszcze większy problem. A wielmożny pan nie może powiedzieć przepraszam i usiąść na dupie koło niego jak tak sobie życzy?
  • Odpowiedz
@pss8888: Nieprawda, a skąd wiesz jaka jest odległość między przystankami? Poza tym czepiasz się nie tego co trzeba. Gostek nie zajmuje dwóch siedzień ,a ja nie widzę powodu, żeby nie móc się odezwać.
A za co ma przepraszać? Siedzi to niech siedzi. Jak ja chcę siąść przy oknie a po drodze jest człowiek to mu to mówię i po sprawie. Może mam jeszcze z mamą chodzić za rękę, żeby za
  • Odpowiedz
@kuba_kuba: Po #!$%@? ma siadać przy oknie jak może nie lubi okien? xD
ja #!$%@?... ostatnio chciałem wejść do klatki ale sąsiedzi rozmawiali i nie miałem jak przejść. czekałem 30 minut i jak poszli to wszedłem do domu xDDDDDDD
  • Odpowiedz