Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedostepną, bo taką gra moja dziewczyna, a właściwie od trzech miesięcy już narzeczona. Jeśli pytacie o co chodzi to chodzi o seks, którego nie ma w moim związku i zapowiada się, że nie będzie. Pomyślicie sobie, że tylko dupa ci w głowie, ale mirki powinni zrozumieć, a tym bardziej tacy co do 22 roku życia byli prawiczkami i samotnie strugali pinokia :(.

Otóż problem jest taki, że wygląda to jakbym mojej dziewczyny zupełnie nie pociągał, kilka razy się pieściliśmy, raz (ten mój nawet pierwszy) się kochaliśmy i przez 2 lata związku to wszystko. Keidy ją poznałem, myślałem, że w końcu będę miał przyjemność pooglądać trochę kobiecego ciała i sprawić jej niejedną przyjemność, ale najzwyczajniej w świecie gówno. Jak napisałem, nawet nie zależy mi aby naruchać się jak mały królik, ale żeby odrobinę wyjść z cienia stulejarstwa, a kiedy będę leżał na łożu śmieci to chciałbym wyobrazić sobie cycki mojej ukochanej jak miała 21 lat na karku i #!$%@? z tego będzie. Bo ta moja ukochana to wstydzi się nawet w majtkach po domu chodzić. Próbowalem rozmowy, pytałem czy w czymś jest problem, próbowałem nowych sztuczek na grę wstepną, zastanawiałem się już poważnie nad seksuologiem i wszystko na nic, bo jak już Ona ma w zwyczaju odpowiadać „ojeju marudzisz”.

Wisienką na torcie jest to, że ostatnio kupiła sobie taką piżamkę-kombinezon do spania abym nie mógł dotykać jej cycków przed snem, co lubiłem robić, po prostu je delikatnie dotykać przez koszulkę. A przez ten kombinezon nawet buldożer się nie przepchnie. Zostaje mi strugać dalej pinokia.. I nie mówcie, że zależy mi tylko na dupie, jeśli ktoś tak twierdzi to proszę serdecznie – od dzisiaj przez następny rok nawet nie próbuj całować po szyi swojej dziewczyny/chłopaka.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Niedostepną, bo taką gra moja dziew...

źródło: comment_jAJBUyXiCXC2fbDkckFoKaYBBghqhauY.jpg

Pobierz
  • 102
Anon: Mialem kiedys dziewczyne co podobnie sie zachowywala... Strasznie sie wstydzila, nie dawala sie nawet dotknac. Pozniej sie okazalo, ze miala problemy z hormonami i miala nadmierne owlosienie. Mi to nie przeszkadzalo, ale jej myslenia nie dalo sie zmienic. Juz z nia nie jestem ale nie przes ten "problem" xD Moze Twoja ma podobnie? Albo czuje sie brzydka? Dziewczyny maja rozne schizy xD albo ma bolca na boku.

To jest anonimowy
@AnonimoweMirkoWyznania: może jest głęboko wierzącą dewotką, pogadaj z nią o tym. Jak tak, to seks tylko po ślubie, bez gumy i w wiadomym celu.

Jeśli ci to nie pasuje, to lepiej się rozstać, niż męczyć.

Inna sprawa to to, że może serio jej nie pociągasz fizycznie. Popracuj nad sylwetką itd. tak abyś był lepszym ciachem i tyle. Kobiety częściej potrafią się wiązać z kimś i czuć coś, bez pociągu fizycznego, ale
Anon: I zamiast postawić sprawę jasno swojemu różowemu to żalisz się na mikro... boshe drogi...

Ja miałem podobną sytuacje i postawiłem sprawę jasno, albo idziemy w scenariusz braku seksu przed ślubem, lub odwrotnie, a nie cackanie się i podniecanie łapaniem cycka. Nie bądźcie dziećmi bo na to wygląda, że jedno i drugie takie jest.

Postaw różowemu sprawę jasno. Albo oboje RAZEM nie uprawiacie seksu, albo oboje RAZEM to robicie.
Jeżeli nie