Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedostepną, bo taką gra moja dziewczyna, a właściwie od trzech miesięcy już narzeczona. Jeśli pytacie o co chodzi to chodzi o seks, którego nie ma w moim związku i zapowiada się, że nie będzie. Pomyślicie sobie, że tylko dupa ci w głowie, ale mirki powinni zrozumieć, a tym bardziej tacy co do 22 roku życia byli prawiczkami i samotnie strugali pinokia :(.

Otóż problem jest taki, że wygląda to jakbym mojej dziewczyny zupełnie nie pociągał, kilka razy się pieściliśmy, raz (ten mój nawet pierwszy) się kochaliśmy i przez 2 lata związku to wszystko. Keidy ją poznałem, myślałem, że w końcu będę miał przyjemność pooglądać trochę kobiecego ciała i sprawić jej niejedną przyjemność, ale najzwyczajniej w świecie gówno. Jak napisałem, nawet nie zależy mi aby naruchać się jak mały królik, ale żeby odrobinę wyjść z cienia stulejarstwa, a kiedy będę leżał na łożu śmieci to chciałbym wyobrazić sobie cycki mojej ukochanej jak miała 21 lat na karku i #!$%@? z tego będzie. Bo ta moja ukochana to wstydzi się nawet w majtkach po domu chodzić. Próbowalem rozmowy, pytałem czy w czymś jest problem, próbowałem nowych sztuczek na grę wstepną, zastanawiałem się już poważnie nad seksuologiem i wszystko na nic, bo jak już Ona ma w zwyczaju odpowiadać „ojeju marudzisz”.

Wisienką na torcie jest to, że ostatnio kupiła sobie taką piżamkę-kombinezon do spania abym nie mógł dotykać jej cycków przed snem, co lubiłem robić, po prostu je delikatnie dotykać przez koszulkę. A przez ten kombinezon nawet buldożer się nie przepchnie. Zostaje mi strugać dalej pinokia.. I nie mówcie, że zależy mi tylko na dupie, jeśli ktoś tak twierdzi to proszę serdecznie – od dzisiaj przez następny rok nawet nie próbuj całować po szyi swojej dziewczyny/chłopaka.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Niedostepną, bo taką gra moja dziew...

źródło: comment_jAJBUyXiCXC2fbDkckFoKaYBBghqhauY.jpg

Pobierz
  • 102
Nickodem: Ja jestem facetem i jestem w dokładnie odwrotnej sytuacji. Cos mi sie #!$%@?ło w głowie i w ogóle nie mam ochoty na seks, raz na miesiac to góra... Mam bardzo ładna kobietę i mnie pociąga, ale nie wiem skad ta niechęć do uprawiania miłości. Kiedyś mogłem - i tak działałem - po 4-5 razy DZIENNIE...

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: niedopasowanie w łóżku. Nie męcz się, nie warto. Jak partner od początku związku nie ma ochoty na seks to już nigdy go nie nabierze. Może być tak, że seks po prostu jest dla niej nieprzyjemny, nudzi ją, nie odczuwa podniecenia itd. - jeśli ona w tym nie widzi problemu to ty z tym nic sam nie zdziałasz. Nie ładuj się w nieszczęśliwe małżeństwo - bo później wylądujesz w łóżku z
@AnonimoweMirkoWyznania: https://pokolenieikea.com/2015/11/16/potrafisz-powiedziec-jestem-ladna-dlaczego-nie-wychodzi-ci-w-zwiazku-3/

ale ogólnie jeżeli to nie jest zarzutka, to są 2 opcje: albo jej nie pociągasz i jest z Toba z czystego wyrachowania, albo jest naprawdę tak #!$%@? w sposób, o którym mówi ten artykuł. Jeśli to jest to pierwsze to #!$%@? w podskokach, jeżeli to drugie, to będzie bardzo ciężko ją naprawić i bez psychologów i seksuologów się nie obejdzie. Jest w sumie trzecia opcja - ona na prawdę